Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí pokračování ulítlé ale hodně zábavné komedie Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn. Film natočil v roce 2013 režisér John Whitesell. Hlavní roli pak ztvárnil komik Martin Lawrence, kterému se po bok postavil Brandon T. Jackson. Je to příběh agenta FBI Malcolma Turnera, který pracuje na nebezpečných případech zásadně v přestrojení. A […]

Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet film Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (2013). Tento povedený snímek jsme pro vás nachystali pohodlně online ke shlédnutí ve skvělé kvalitě. Určitě se budete u sledování filmu hodně dobře bavit.

A o čem je příběh filmu. Hlavním hrdinou je opět ostřílený agent FBI Malcolm Turner. Ten je známý tím, že je specialista na infiltraci do zločineckých struktur. Často pracuje v přestrojení, nejčastěji pak za postarší babči.

Největší Malcolmovou starostí, ale aktuálně nejsou jen zločinci, ale i jeho syn Trent. Ve škole mu to sice jde, ale už nechce dál pokračovat na univerzitu a místo toho si vysnil kariéru hiphopového muzikanta. Dokonce dostal i nabídku na první smlouvu, jenže tu kvůli své nezletilosti ještě nemůže podepsat. To za něj může udělat jenom jeho otec, který si ale pro syna představuje daleko lepší kariéru. Trenta tak bude muset udělat hodně proto, aby svého tátu přesvědčil o svém odhodlání uspět v showbyznyse.

Mezitím se Malcolm právě snaží dostat do vězení ruského mafiána Chirkoffa. Do akce je zapletený i další padouch Canetti. Ten také Chirkoffa přímo před oběma Turnerovými odkrádluje. Důkaz proti své vině pak Caneti sková do dívčí umělecké školy. Nyní nastává ta nejvhodnější chvíle k tomu, aby Malcolm i Trent nevlékly převleky a vydali se do dívčí školy usvědčující důkazy hledat.
A nebudou to mít opravdu jednoduché. Na druhou stranu nebude nouze ani vtipné momenty.

Film Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Tak neváhejte a tento hodně povedený film si rozhodně pusťte. Určitě se budete skvěle bavit.

TOPlist