Celý film Perfect Days (2011) online ke shlédnutí

Česká komedie Perfect Days je tady online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi přehrát tento skvělý český film. Snímek natočila v roce 2011 režisérka Alice Nellis, která na něm odvedla opravdu poctivou práci. Opravdu musíme konstatovat, že se jí tento snímek povedl a právě proto ho máme tady pro vás.

Perfect Days – I ženy mají své dny je povedená komedie od Alice Nellis se skvělými českými herci. Na naše poměry se jedná o opravdu povedený a zábavný film, který by neměl jenom tak zapadnout. Právě proto u něj chceme být i my. Snímek jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše a zdarma. Video pro vás máme ve výborné kvalitě. Film měl premiéru v kinech 3. Listopadu 2011, ale díky své kvalitě se pravidelně vrací na televizní obrazovky, nejčastěji ho vysílá Nova.

A o čem vypráví příběh filmu? Ve zkratce je o něčem po čem touží každý člověk a to naplněném a šťastném životě. To je i přání Eriky, která ve svém putování ustrnula někdy na půli cesty. Dokázala toho sice mnoho, ale k tomu pravému naplnění jí něco chybí. Erika právě slaví své čtyřicáté čtvrté narozeniny. Má skvělou práci s výbornými vyhlídkami. Finančně tak rozhodně nestrádá a mohla si dovolit velmi luxusní byt s prostornou terasou. Má dobré kamarády a i po materiální stránce si může pořídit cokoliv si zamane. A samozřejmě ta svoboda. Ta je opojná a jedinečná.

Česká komedie Perfect Days online ke shlédnutí.

Jenže Erika už dospěla do věku, kdy jí nic z toho netěší a naopak musí myslet na to zásadní, co jí v životě chybí. A to je dítě! Čím dále se jí vzdaluje možnost ho mít, tím více po něm touží. Moc dobře jí dochází, že teď už má jednu z posledních šancí a později už může být všechno marné. V poslední době jí i na ulici pohled do kočárku dojímá. A protože je Erika cílevědomá žena, tak pojmu tvorbu miminka jako projekt, do kterého je teď ochotná investovat maximální energii.

Brzy také v baru najde mladíka, který by mohl být otcem jejího vytouženého dítěte. Vlastně je to celkem hezký mladý muž Adam, který si přivydělává jako barman. Hlavně je hezký a zdraví, takže by mohl budoucímu potomkovi předat mnoho pozitivních rysů, jak tedy Erika doufá. Nechá se ale mladý muž uhnat od tak cílevědomé ženy, obzvláště když má plnit jenom jeden účel?

Erika má v životě skoro všechno kromě dítěte.

Více už vám neprozradíme, protože na to už si můžete celý film Perfect Days přehrát s námi online. Připravili jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce jednoduše a zdarma ke shlédnutí. S námi si film pustíte na pár kliknutí myši, ani nebudete vědět jak. Více už k tomu nemáme moc co dodat. Prostě si to pusťte a dobře se bavte! Video se snímkem už pro vás máme nachystané ve skvělé kvalitě a je tady připravené exkluzivně jenom pro vás. Dobře se s touto povedenou českou komedií bavte!

TOPlist