Celý film Slunce, seno a pár facek (1989) online ke shlédnutí

Legendární komedie Slunce, seno a pár facek k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi pustit tento nezapomenutelný film od režiséra Zdeňka Trošky online. Tato bláznivá komedie z jihočeských Hoštic spolehlivě pobaví, i kdyby jste jí viděli třeba po dvacáté. A proč ne třeba s vámi.

Přímo zde na této webové stránce vám přinášíme online ke shlédnutí celý film Slunce, seno a pár facek. Film byl natočený v roce 1989 a s námi si ho můžete pustit jednoduše online. Přímo tady pro vás máme nachystané video ve skvělé kvalitě a je skutečně jenom na vás kdy si ho pustíte. My věříme, že rozhodně nebudete litovat a čeká na vás podívaná plná smíchu a zábavy. Příběh filmu už asi dobře znáte, protože jste ho měli tu čest vidět už několikrát. My si přesto neodpustíme alespoň stručné shrnutí děje.

Příběh volně navazuje na předchozí film Slunce, seno a jahody. Opět se tedy vrátíme do známe vsi Hoštice, do místního JZD, mezi babky drbny, rodiny Škopkovi a Konopníkovi a další známé postavy. Venca s Blaženou se chtějí brát, ale to jim nemůže odpustit zhrzená Milena, která nemůže přenést přes srdce, že Vencu získala právě Škopkovic holka, zatímco ona snad zůstane na ocet. Shodou okolností je to právě ona, kdo se dozví, že živočichář Béďa si při záletu ve městě udělat dítě. Milena o tom ale taktně pomlčí a tak to vypadá, že dítě s neznámou krásku z města má právě Venca.

Celý film Slunce, seno a pár facek online ke shlédnutí.

Tato informace vyvolá doslova válku mezi dvěma sousedními rodinami Konopníků a Škopků. Je to opravdu nelítostný souboj a v sázce je nejenom pověst, ale i hrdost obou rodů. Když si Venca má brát inženýrku z Prahy, tak to Blažena si musí vzít při nejmenším doktora. A hotovo! Když se do hledání toho nejlepšího nápadníka pustí i stará Škopková tak je vymalováno, protože ta je v tomto ohledu opravdu nekompromisní. Na druhé straně zatím probíhá intenzivní vyšetřování jak to vlastně s tou tajemnou krasavicí a jejím dítětem je.

Všechno je navíc o to horší, že v místním JZD se chystá točit televize. Škopková to chce využít a pozvat jí právě na veselku své dcery. Ta se tak má konat, ať už bude ženichem kdokoliv.
A Blažena? Ta se tomu celému zatím jenom směje. Zatímco živočichář místního JZD Béďa se jenom klepe, aby se to všechno nakonec neprovalilo. A jak už můžete tušit, tak se to provalí. Ale bude to přeci jenom krása!

Rodiny Konopníků a Škopků jsou na válečné stezce.

Více už k tomu asi nemá moc smysl dodávat, protože sami tuto bláznivou letní komedii určitě moc dobře znáte a je to jenom dobře. Film už se v televizi vysílal opravdu nesčetněkrát naposledy třeba v pátek 27. února 2015 na televizi Nova. Vy se však na toto datum nemusíte nijak zvláště ohlížet, protože s námi si můžete celý film Slunce, seno a pár facek (1989) přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Dobře se bavte!

TOPlist