Čertova nevěsta (2011) online ke shlédnutí

Pohádka Čertova nevěsta už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si můžete pustit novou a velmi povedenou pohádku režiséra Zdeňka Trošky. Jmenuje se Čertova nevěsta a my jsme jí pro vás nahráli přímo sem ve skvělé kvalitě a naprosto zdarma. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Pokud máte rádi pohádky Zdeňka Trošky, které v sobě mají vždycky humor i pozitivní atmosféru, tak se vám jistě bude líbit i tento snímek. Jmenuje se Čertova nevěsta a my jsme ho pro vás nahráli naprosto skvělé kvalitě. Díky tomu si budete moci i vy tuto moderní českou pohádku přehrát online kdykoliv jenom budete chtít. Ale dost slov a pojďme se podívat o co vlastně v tomto filmu půjde.

A o čem bude příběh filmu? Ten se odehrává za sedmero horami a sedmero řekami, kde je jedno šťastné království. Vládne mu moudrý král Bořivoj a jeho země jenom vzkvétá. Všechno je téměř dokonalé. Až na jednu věc. Ono to vždycky má háček a v našem případě je to ten, že království nemá žádného následníka trůnu. Královna už začíná být netrpělivá a zoufalá. Za dítě by svou duši upsala i ďáblu. Jenže tuto nabídku se v pohádkách je nebezpečné říkat nahlas. Jenom jí vyřkne, tak se objeví čert, který s ní souhlasí. Má však jednu podmínku, až se královně narodí dcera, tak po dovršení její dospělosti se má stát ženou samotného pána pekel Lucifera! To je ale ještě daleko a tak souhlasí.

Pohádka Čertova nevěsta online ke shlédnutí.

Brzy se skutečně narodí krásná a zdravá dcerka, která dostane jméno Štěpánka. Ze začátku všechno probíhá jak má a celé království sdílí tu radost. Jenže jak princezna roste, tak se blíží i onen chmurný den. Mezitím ale mladá princezna skotačí a baví se se Štěpánem, který je synem komorné. Samozřejmě i královští rodiče vymýšlí, jak se vyhnout onomu sňatku. Těsně před plnoletostí princezny tedy král uspořádá ples, kde jí chce vybrat ženicha dříve. Jenže Lucifer se o tom dozví a na slavností bál zavítá také. Nakonec zde promění princeznu v temný přízrak.

Nikdo z princů se nemá k tomu, aby princeznu zachránil. To teprve až zámecký pacholek Štěpán, se kterým si princezna hrála celé dětství sebere tu odvahu, aby jí zachránil. Nebude to vůbec jednoduché, ale říká se, že láska překoná veškeré překážky.

A zase v tom bude čert!

Jak to ale dopadne vám neprozradíme, i když to bude samozřejmě dobrý konec. Aspoň budete mít o důvod více se na pohádku Čertova nevěsta podívat. My jsme jí pro vás připravili na této webové stránce naprosto pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Využijte této šance a pojďte se s tímto krásným příběhem dobře bavit!

TOPlist