Česko vs. Kanada MS v hokeji 2015 – Přímý přenos online

Hokejový zápas Česko vs. Kanada na Mistrovství světa v hokeji 2015 už na vás čeká online ke shlédnutí. Máme pro vás přímý přenos tohoto vyhroceného utkání. S námi si ho budete moci přehrát živě přes internet a fandit tak našemu teamu odkudkoliv a to naprosto pohodlně a zdarma!

Dnešní zápas Česko vs. Kanada ze soboty 16. Května 2015 možná vstoupí do historie, nenechte si ho proto ujít. Čeká nás opravdu tvrdé střetnutí. Český team je ve výborné formě. Proti Finům jsme hráli skvěle a ukázali jsem, že na to opravdu máme. Národní team poženou dopředu i diváci v O2 aréně, kteří zde budou našlapáni doslova až po strop. Ale jednoduché to dozajista nebude. Kanadský team je ve fenomenální formě a soupeře válcuje rozdílem třídy. Dokonce i deset nastřílených branek za zápas v jejich podání není nemožný výkon. V základní části nastříleli krásných 49 gólů, přičemž sami dostali pouhých 14. To je opravdu skvělý výsledek, který se nikomu jiného nepovedl. Team javorového listu tak zatím prochází celým turnajem doslova jek nůž máslem bez jediného škobrtnutí.

Semifinále MS v hokeji 2015 bude jedním z vrcholů!

To český team už zažil několik těžkých chvil. V základní části to bylo například právě s Kanadou, se kterou jsme prohráli 6:3. Nebyl to sice úplně špatný zápas, ale bylo vidět, že to byl přeci jenom lepší team. Pak jsem prohráli ještě se Švédy, ale ke cti našich hokejistů musíme říci, že to bylo až v prodloužení.

Jenže vyřazovací část je o něčem naprosto jiném a toho si jsou vědomi opravdu všichni. Dobře to ukázal už duel s Finy, který byl poměrně vyrovnaný, ale jasně pod kontrolou Českého teamu. Nastřílet Finůn rovných pět gólů se také v turnaji doposud nikomu nepovedlo. Český team hraje srdcem a s maximálním nasazením. Máme tu zkušeného Jardu Jágru, v brance Pavelce na kterého je spolehnutí a pak ještě mnoho mladých borců, kteří touží si urvat kus slávy českého hokeje i pro sebe. Zápas s Kanadou tak bude jistě jedním z vyvrcholení letošního mistrovství a my máme obrovskou radost, že můžeme toho všeho být součástí.

Česko vs. Kanada MS v hokeji 2015 online.

Ale nyní k samotnému zápasu. Ten si můžete pustit hned mnoha způsoby. Vy jste zabloudili na tuto naší webové stránku, což značí, že si ho chcete pustit online. Ačkoliv přenos nabízí prakticky všechny hlavní média, tak vám můžeme doporučit hlavně vysílání České televize, tedy konkrétně živé vysílání ČT Sport na adrese http://www.ceskatelevize.cz/sport/zive-vysilani/. Víc už snad není potřeba říkat. Hokejový zápas mezi Českou republikou a Kanadou hraný v sobotu 16. 5. 2015 od 15:15 jistě bude stát za to! Nenechte si ho ujít ani vy! Mistrovství světa v hokeji 2015 hrané v O2 aréně v Praze už čeká i na vás. Buďte součástí této jedinečné atmosféry a podpořte náš team!

TOPlist