Česko X Švédsko – online ke shlédnutí MS v Hokeji 2015

Zápas Česko vs. Švédsko hraný 1. Května na Mistrovství světa v hokeji 2015 už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali tento jedinečný zápas. Pojďte si ho pustit živě online a nebo následně ze záznamu. Náš team vstupuje do mistrovství!

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali video s přímým přenosem prvního zápasu Mistrovství světa v hokeji 2015 IHF. Hned první zápas opravdu prověří náš team, protože při něm nastoupíme proti velmi silnému Švédsku. Letošní mistrovství světa se ale odehrává v Praze a tak pevně věříme, že náš velmi silný team udělá pro výhru všechno a davy fanoušků poženou kluky k vítězství.

Zápas Česko X Švédsko pro vás vysíláme online a následně zde uveřejníme i video ze záznamu. Kromě toho si ho rovněž můžete pustit na stránkách ČT Sport, která poskytuje veškerý informační servis týkající se pražského mistrovství.

Hokej Česko X Švédsko online MS 2015.

Do Prahy a Ostravy se sjeli ty nejlepší světové teamy plné hvězd. Dobrou ukázkou je například Sidney Crosby, který si v dresu Kanady přijel pro poslední trofej, která mu doposud chybí. Tou je právě ta z Mistrovství světa. Jinak už vyhrál jak olympiádu a tak mistrovství světa.

Za Český team nastoupí hrající legenda Jaromír Jágr. Dlouho to nebylo jasné, ale čtyřicetidvouletý útočník nakonec nastoupí! Bude jistě nejenom morální oporou teamu, ale přidá i nejeden gól. Bude hrát ve formaci s Janem Kovářem jako centrem. Ačkoliv oba hráče dělí téměř generace rozdílu, tak by si měli sednout.

Jaromír Jágr je opět v plné formě!

Víc už k tomu asi není moc co dodat. Prostě si pojďte hokejový zápas mezi Českem a Švédskem pustit sami online a uvidíte. Datum 1. 5. 2015 se snad zapíše do hokejových dějin krásnou podívanou a následnou výhrou českého teamu. Díky nám si nemusíte nechat ujít žádný okamžik tohoto zajímavého zápasu!

TOPlist