Cesty domů 325. díl – Přehrát online zdarma

Seriál Cesty domů 325. díl k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi pustit další pokračování oblíbeného seriálu Cesty domů od televize Prima Family. Teď a tady! Exkluzivně pro vás máme přichystanou nejnovější epizodu, která se v premiéře vysílala ve středu 11. Března 2015.

Skvělý seriál Cesty domů III (325) už je tady pro vás přichystaný k přehrání přes internet. Přímo zde si budete moci s námi pustit oblíbený dramatický seriál ze života. V městečku Hradiště nemůže být nikdy klid a vy se o tom budete moci přesvědčit na vlastní oči. Aktuální a nejnovější epizoda, kterou jsme připravili jenom pro vás, se jmenuje „Splněný sen”. Komu se ale budou jeho múzy měnit ve skutečnost? To vám také prozradíme dále. Na následujících řádcích jsme pro vás nachystali alespoň stručnou verzi té spousty událostí dnešního dílu.

Semerád cítí, že vztah se Simonou končí, proto se ostatně začal upínat k Míle. Ta ale cítí jeho zoufalost, která je jenom potvrzena jeho slovy, že by se k sobě rozhodně měli vrátit. Skoro by si hned plánoval stěhování a společné bydlení, ale tento jeho plán Míla razantně odmítá. Nechce ukončovat svůj současný vztah a hned se vracet k Jurajovi. Míla má krásný a spokojený vztah s Mojmírem. Je to muž o kterého se může ve všech ohledech opřít, je to člověk s charismatem i obrovským nadhledem. Sice jejich vztahu chybí vášeň, ale to se dá očekávat po tak dlouhé době. Míla by ho kvůli takovému detailu rozhodně nevyměnila.

Nejnovější a nejaktuálnější Cesty domů 325. díl.

Semerád zůstává ve velké vile sám, ale ne na dlouho. Ema i Jaryn se totiž rozhodnou s ním bydlet. Na venek Semerád dělá tvrdého chlapu, ale v nitru se mu opravdu ulevilo. Bál se, že zůstane sám a teď tady bude mít alespoň nějakou společnost a dům bude žít dál.

Šimon usilovně dře v nemocnici od rána do večera. Trpí syndromem, že je nenahraditelná. Jenže lékaři více než kdo jiný také potřebují odpočinek. Vidí to i primář Salák, který jí nařídí, aby si vzal volno. Nechce, jeho její únava poškozovala i pacienty. Šimon volno využije k přemýšlení. Nakonec mu dojde, že se chce vydat za svým otcem do Londýna, kde ho má operovat Rudolf. Už si pořídí letenku a je na cestě na letiště, když ho zastihne smutná zpráva, že jeho otec zemřel. Je to pro něj šok po kterém ho přepadnou černé myšlenky a výčitky.

Zpěvák Synek bude mít živé vystoupení pro pacienty v nemocnici. Všichni z něho mají radost i když výběr písní je hodně podivný. Jako by to celé mělo nějaký podtext. A ono to skutečně má. Synka si totiž najal přímo pan P., který mu tučně zaplatil, aby zpíval a to co mu řekne. Je to vlastně výsměch všem lidem, co se účastnili střetnutí v „Šťastné sedmě”.

Pro Lindu je tento další úskok pana P. posledním brnknutím na její nervy. Už toho má právě tak dost. Nemůže uvěřit, jak se může někdo jako pan P. stále držet na výslunní. Je to pro ní výsměch všem slušný a poctivým lidem. Mikulášovi také řekne to co má už dlouho na srdci. Pan P. musí zemřít a je to pro něj jediná možná spravedlnost. Už na tomto světě ostatně napáchal dost zla.

I dnes bude mít Rudolf spoustu práce.

Tak nějak se to odehraje ve zbrusu novém dílu seriálu Cesty domů 325. díl. Nebude toho opravdu málo a to je větší důvod si dát právě na tuto konkrétní epizodu pozor. Právě proto jsme jí pro vás nahráli a video s tímto dílem, který měl na televizi Prima premiéru ve středu 11. Března 2015 jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. S námi si budete moci tento díl přehrát hezky pohodlně a zdarma a navíc kdykoliv si jenom zamanete. A to už za to snad stojí nemyslíte?

TOPlist