Film Stážisti (2013) online ke shlédnutí

Přehrajte si jednoduše americkou komedii Stážisti po internetu. Přímo zde na této stránce si můžete zdarma pustit ulítnou americkou komedii Stážisti. Film natočil v roce 2013 režisér Shawn Levy. Hlavními hrdiny snímku pak jsou Vince Vaughn a Owen Wilson. Film překvapí inteligentním humorem a netradičním příběh o stážistech ve vyhledavači Google.

Na této stránce jsme pro vás připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí komedii Stážisti. Je to nový film režiséra Shawna Levyho, který se rozhodl natočit opravdu originální a zábavnou komedii. A tentokrát i humor bude překvapivě docela inteligentní!

Hlavními hrdiny seriálu jsou Bill a Nick. Jsou to klasičtí prodejci různého zboží, kteří ale narazili na to, že o jejich služby jaksi přestává být zájem. Vždyť všichni začali nakupovat na internetu.
Jenže Bill s Nickem rozhodně nejsou ochotni vzdát se. Navíc přeci ještě nepatří do starého železa. A jak jinak to dokázat, než si najít práci u největšího technologického gigantu. Myslí se, že to pro ně bude celkem pohodička.

Jenže hned na prvním kole náborů zjistí, že se hodně krutě mílí. Je tu doslova dav nabušených univerzitních studentů. Višchni se doslova klepou na to, aby prestižní stáž v Googlu získali. Takže na Billa a Nicka čeká souboj s největší americkou elitou. Ale kdo ví, třeba nakonec díky svému důvtipu také vyhrají.

Film Stážisti (2013) jsme pro vás na této stránce připravili pohodlně a naprosto zdarma online ke shlédnutí. Tak neváhejte a hned teď si ho pusťte, určitě se budete dobře bavit.

TOPlist