Film Univerzita pro příšerky (2013) přehrát online

Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a hlavně naprosto zdarma online přehrát film Univerzita pro příšerky natočený v roce 2013. Je to hodně zábavný letní animák, který pobaví celou rodinu. Film natočilo světoznámé studio Pixar jako volné pokračování filmu Příšerky s.r.o z roku 2001. Čekali jsme dlouho ale příšerka Mike Wazowski se svými […]

Přímo zde na této stránce si můžete naprosto zdarma pustit novou animovanou komedii Univerzita pro příšerky (2013) v anglickém originále Monsters University. Pixar nás nechal na pokračování svých legendárních příšerek čekat opravdu neskutečně dlouho. Nakonec to ale jak tak vypadá se to opravdu vyplatilo.

Film Univerzita pro příšerky nám zase připomene našeho starého známého Mika Wazowskiho. Tato malá příšerka se pořád ještě nevzdala svého snu, že z ní jednou bude obrovské monstrum, kterého se všichni budou bát.

Jenže jak se zdá, tak se to pořád nějak nedaří a Mike pořád neví, kde má nabrat potřebné zkušenost. Až jednoho dne ho to trkne. Kde se učí ty nejlepší příšerky? No přeci na Univerzitě.

Mike tak neváhá a nechá se na školu hned zapsat. Ale ani tady to není lehké, jednat je tu hodně učení a pak také spousta dalších aktivit. Mike má obzvláště problém s James P. Sullivan, zkráceně Sulleym kterému jde strašení už docela obstojně. A právě tito dva si navzájem docela hodně zkříží své cesty. Ale jak to dopadne? Stane se z Mika skutečně to hrozné strašidlo jak chce?

To už se dozvíte ve filmu Univerzita pro příšerky, který jsme tu pro vás připravili pohodlně online ke shlédnutí na této stránce. Tak si film užijte maximálně jak jen je to možné!

TOPlist