Hyde park civilizace – online ke shlédnutí

Přehrajte si poslední odvysílaný díl pořadu Hyde park civilizace. Tento skvělý publicistický pořad čt 24 jsme pro vás připravili ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Hyde park civilizace je trochu jiný, jedná se totiž o takový letní speciál, který se věnuje o něco méně aktuálním tématům, ale naopak se více zaměřuje na různé zajímavostí lidské […]

Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí pořad Hyde park civilizace. Jedná se o poslední odvysílaný díl. Samozřejmě pro vás máme ale také obsáhlý archiv, kde naleznete všechny starší díly tohoto oblíbeného pořadu ČT 24.

Hyde park se vysílá od roku 2010 na ČT 24. Je to interaktivní pořad, kde mají velký prostor samotní diváci, kteří mohou vstupovat do diskuze všemi možnými způsoby. Ať už to jsou telefonáty, sociální sítě nebo třeba i živě, prostřednictvím přenosových vozů, které vyrážejí do terénu. V normálním Hyde parku se diskutuje vždy na jedno téma nebo s jedním hostem.

Dnes vám ale přinášíme Hyde park civilizace. Je to speciální letní vydání pořadu. Samozřejmě se nic nemění na koncepci pořadu, který dál běží každý všední den po osmé hodině. Ale trochu jiná jsou témata, která jsou více nadčasová. Jedná se tedy o vědu a techniku, přírodu, historii, společenské události a mnoho dalšího. Často je v pořadu dokonce více hostů.

To všechno na vás čeká v novém Hyde parku civilizace, který jsme si pro vás připravili na této stránce pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí. Tak neváhejte a tento skvělý pořad si rozhodně pusťte. Navíc když si ho můžete přehrát tak jednoduše.

TOPlist