Inga Lindström: Láska v Sommerlundu (2014) online ke shlédnutí

Romantický film Inga Lindström: Láska v Sommerlundu (2014) pro vás online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát zdarma přes internet tento nový německý romantický film podle příběhů spisovatelky červené knihovny Ingy Lindstrom. Čeká na vás opravdu krásný i když dramatický příběh o lásce.

Na této webové stránce už na vás čeká film Inga Lindström: Láska v Sommerlundu. Jedná se o skutečně velmi hezký film, který už se vysílal i v televizi. Naposledy to bylo například na TV Barrandov a to ve čtvrtek 26. února 2015. Snímek natočil režisér Ulli Baumann podle scénáře Christiane Sadlo. Tato dvojice se vyloženě specializuje na romantické filmy, takže se máte rozhodně na co těšit. Film jsme pro vás nahráli ve skvělé HD kvalitě, která daleko předčí běžné televizní vysílaní. Samozřejmostí je také český dabing. Ale dost technických podrobností a pojďme se podívat na to, co je na tomto filmu nejdůležitější a to je bezesporu příběh.

Hlavním hrdinou filmu je muž ve středních letech Bertil Hanson. Ten bohužel ovdověl a nyní se jenom tak bezcílně protlouká životem. Jeho manželka pro něj byla vším a on na ní prostě nemůže zapomenout. Po její smrti se ale rázem přestal zajímat o všechno, o svůj život i své okolí. Přitom mu ještě zůsatalo mnoho věcí, ke kterým by mohl zhlížet a utíkat. Je to především jeho desetiletý syn Paul, který ještě potřebuje péči a rodičovskou pozornost. Kromě toho je Bertil úspěšným právníkem, který pomohl mnoha lidem a byla by skutečně velká škoda tento příběh jenom tak věšet na hřebík.

Film Inga Lindström: Láska v Sommerlundu online pro vás.

Paul dobře vidí trápení svého otce. Na to, že je to teprve malý kluk je opravdu bystrý a inteligentní. Rád by, aby šel dál, protože tak si to přála i jeho matka. Aby svému otci vrátil trochu chuti do života, tak naplánuje dovolenou v kraji Sommerlund. A není to rozhodně náhodou. Ještě předtím se totiž po telefonu seznámil s jistou paní Brittou. Už při pouhém telefonním rozhovoru na něj udělala velmi dobrý dojem. Paul si myslí, že právě tato paní by mohla být skvělou ženou pro jeho otce. Právě proto naplánoval Paul dovolenou v Sommerlundu, kde bydlí.

Nakonec tedy ona vysněná dovolená skutečně proběhne a všechno vypadá na dobré cestě. Otci se Britta líbí i když na nový vztah nemá ani pomyšlení. A stejně tak Britta je Bertilem celkem zaujata. Jenže život je mnohem složitější. Britta má totiž těsně před svatbou. Jejím manželem se má stát majitel místní marcipánové továrny. Zdá se, že Britta už má život nalajnovaný. Její budoucí tchýně si to dokonce myslí. Dokonce si už plánuje, jak jí jako svatební dar věnuje svůj podíl v továrně a dál se bude starat už jenom o kupu vnoučat. Samotná Britta by chtěla něco úplně jiného, najde ale odvahu se vzepřít a prosadit si svou?

S rozhodnutím by si ale rozhodně měla pospíšit. Kolem Bertila se totiž začne motat další místní žena a to sympatická Maja. Bert jí zprvu nevěnuje moc pozornosti, ale i ona má své jisté kouzlo, které momentálně Berta docela zaujalo.

Jak dopadne příběh Bertila a jeho syna Paula?

Jak to celé dopadne už se dozvíte v samotném filmu Inga Lindström: Láska v Sommerlundu, který vám přinášíme online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Film jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a vy si ho tak budete moci pustit naprosto pohodlně a zdarma. Navíc kdykoliv jenom budete chtít. Dobrým romantických filmů není nikdy dost a my věříme, že tento mezi ně patří. Je to nový a aktuální film, který nepostrádá vtip i nápad. Má v sobě napětí, ale především obrovskou dávku vlídnosti. Více už k tomu opravdu nemáme moc co dodat, jednoduše si Lásku v Sommerlundu pusťte a uvidíte sami. Přejeme vám hezkou zábavu!

TOPlist