Jurský Park 3 (2001) online ke shlédnutí

Přehrajte si třetí a zatím poslední pokračování legendárního dobrodružného filmu Jurský Park 3. Snímek natočil v roce 2001 režisér J. Johnston. Film vypráví další příběh z ostrova dinosaurů Isla Sorna, nedaleko Kostariky. K ostrovu se vydává dobrodružná výprava s paleontologem Alanem Grantem, který zde budezachraňovat svého syna, který zde ztroskotal.

Na této stránce jsme si pro vás připravili pohodlně ke shlédnutí film Jurský Park 3. Čeká na vás další exkurze mezi pravěké ještěry a doposud nepoznané dobrodružství, které vás jistě naplno pohltí.
Jurský Park patří mezi jeden z milníků světové kinematografie. Vznikla tak celá legendární série. Trojka sice nedosahuje takových kvalit jako první a druhý díl od Stevena Spielberga, pořád se ale jedná o hodně kvalitní a zábavný film, který vám nedá spát.

Příběh Jurského Parku 3 se točí kolem paleontologa Alana Granta a jeho rodiny. Alan právě dokončuje vzrušující výzkum týkající se komunikace a inteligence raptorů. Na zkušeného vědce se obrátí manželé Amanda a Paul Kirbyovi. Milionáři, kteří by si rád udělaly netradiční výlet nad ostrov Isla Sorna, kde volně žijí dinosauři, kteří se vymkly z kontroly Jurského Parku. Za to nabízející Grantovi velkorysé příspěvky na jeho výzkum. Taková nabídka se nedá odmítnout.

Jenže jak se později ukáže, tak Kirbyovým pouhý přelet nestačí a rozhodnou se na ostrově přistát. Alan je razantně proti, ale jen do doby, než se dozví, že na ostrově ztroskotal s lodí jeho náctiletý syn. Nastává tak záchranná mise, která se hodně rychle mění v záchranu všech. Kirbyovi jsou sice doprovázeni zkušenými lovci. Nelítostní dinosauři druhů jako spinosaurus nebo velociraptor však loví jednoho po druhém.

Podaří se uprchnout alespoň Alanovi a jeho synovi Erikovi? To už se dozvíte ve filmu Jurský Park 3 z roku 2001, který jsme si tu pro vás připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí.

TOPlist