Kravaťáci (Suits) všechny díly online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí seriál Kravaťáci (Suits). Přímo na této stránce si můžete přehrát pohodlně a zdarma online všechny díly povedeného komediálně dramatického seriálu Kravaťáci. Poznejte se seriálem New York a právnická esa z kanceláře Pearson & Hardman. A to v čele s Harveym Spectorem a jeho hodně netypickým mladým asistentem Mikem Rossem.

Na této stránce jsme pro vás připravili online ke shlédnutí všechny díly seriálu Kravaťáci (Suits). Seriál má zatím dvě série a brzy bude i třetí. Jedná se o hodně kvalitní seriál, který jsme pro vás připravili ke shlédnutí. Všechny díly jsou v naprosto skvělé kvalitě a můžete si vybrat mezi českým dabingem a anglickou zvukovou stopou.

A o čem je příběh Kravaťáků? Podíváte se v něm do pestrého světa vysokých právníků. Máme tu elitní New Yorskou advokátní kancelář Pearson & Hardman, která patří k těm nejelitnějším na Manhattanu. Chlubí se už jenom tím, že všichni její zaměstnanci musí mít vystudovaný Harvard.

Jenže jednoho dne pořádá zdejší právnické eso Harvey Spector (Gabriel Macht) konkurz na nového asisenta. Přiběhne mu sem extrémně nadaný Mike Ross (Patrick J. Adams). Ten je nesmírně inteligentní, schopný a má fotografickou paměť. Jenže nemá vystudovaný Harvard a honí ho policajti. I když to tak ani jeden z nich neplánoval, tak z toho vznikne poměrně dlouhodobá a plodná spolupráce.

Víc už ale asi nemá cenu prozrazovat. V seriálu Kravaťáci na vás čeká celá řada hodně zajímavých a netradičních postav. Určitě vás některé charaktery jako Louis Litt zaujmou.

Všechny díly seriálu Kravaťáci si tak můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo na této naší stránce. Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování.

TOPlist