Labyrint 2. díl online ke shlédnutí

Seriál Labyrint 2. díl online pro vás. Nový krimi seriál České televize je tady pro vás připraven online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát naprosto jednoduše a zdarma. To všechno jenom na pouhých pár kliknutí myši. Dávejte tedy dobrý pozor a pojďte si ho přehrát co nejdříve.

Tato epizoda měla v televizi premiéru v pondělí 7. Září 2015. Jak pokročil policejní team vedený majorem Remešem při pátrání po sériovém vrahovi?

Pro všechny fanoušky kvalitních seriálů jsme přímo zde na této webové stránce připravili nové pokračování seriálu Labyrint 2. díl. Pátrání po tajemném vrahovi přímo uprostřed Jižní Moravy už se rozbíhá. Bohužel se začíná ukazovat, že to naši detektivové nebudou mít vůbec jednoduché a čeká je ještě spousta úsilí, než se dostanou až k identitě pachatele. I vy můžete být svědky tohoto fascinujícího příběhu.

Druhý díl seriálu Labyrint jsme pro vás nahráli přímo zde na této webové stránce. Vy si ho tak můžete pustit naprosto jednoduše a zdarma. Dali jsme si opravdu záležet na to, aby to pro vás bylo jednoduché a seriál jsme vám přinesli v maximální možné kvalitě. Dokonce se jedná o HD rozlišení, které vám přináší opravdu maximální možné detaily. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Seriál Labyrint 2. díl online ke shlédnutí.

Jak tedy pokračuje pátrání po podivném vrahovi. Policisté se chytají každé byť sebemenší stopy. Snaží se na to jít přes kontakty zavražděného politika Karase. Jenže to není vůbec snadné, protože politik samozřejmě udržoval desítky různých styků. Vrah v nich přitom nemusí vůbec figurovat a když, tak třeba nepřímo.

Tamara od slovenské kriminálky zároveň rozjíždí svou vlastní větev vyšetřování. Dívka jménem Uhorčíková totiž byla ze světa sprovoděna téměř stejným způsobem a je proto jisté, že tyto dva případy musí nijak souviset. Jenom díky bystrosti Tamary se podařilo tyto dva případy ze dvou zemí propojit. Tento případ je navíc o to složitější, že v něm už figuje jeden obviněný. Tím je jistý Matěj Ráž, který se s obviněnou znal. Jenže v čas druhé vraždy už byl zadržen. Logicky jí tak nemohl vykonat on a nabízí se, že i v případě Uhorčíkové je nevinný. Kdo tedy ale za těmito případy skutečně stojí?

Vyšetřování policistů ale přeci jenom naruší ještě jedna událost. Na české straně hranice zmizela další dívka. Jmenuje se Alena Kovářová. Mezi mnoha pohřešovanými by nebyla vůbec zajímavá, kdyby shodou okolností nevypadala úplně stejně jako Uhorčíková. Dívku navíc chce najít i její otec, který se zdá opravdu zarputilý a neústupný.

Nitky vedou i k dalším případům u kterých nikdo neví zda spolu souvisí či nesouvisí. Například k tajemné smrti soudce Matuly, u které ale chybí jakékoliv důkazy. A co farář, který ve svém kostele občas slýchává dětský pláč a nebo sestřička Martina, jenž dostává od anonyma zlaté mince.

Podaří se odhalit identitu sériového vraha?

To je jenom malá ukázka z tajemného příběhu seriálu Labyrint s Jiřím Langmajerem v hlavní roli. Snad se nám podařilo vás zaujmout a na tento povedený seriál vás nalákat. Labyrint 2. díl vám přinášíme online ke shlédnutí. Seriál si můžete přehrát pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Dnes se konečně rozehraje velkolepý příběh tohoto tajemného českého seriálu a vy můžete být u něj. Právě proto jsme ho pro vás přichystali na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit pohodlně a zdarma přes internet a to kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu jedinečná možnost, která tady nebude dlouho. V televizi se aktuální díl vysílal v pondělí 7. Září 2015, ale vy si ho s námi můžete pustit prakticky kdykoliv. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

TOPlist