Monstra vs. Vetřelci (2009) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí animovaná komedie Monstra vs. Vetřelci. Tady pro vás máme další povedenou animovanou komedii pro celou rodinu. Je to snímek Monstra vs. Vetřelci z roku 2009. Film vypráví o dívce jménem Susan, která se kvůli meteoritu zvětšila do rozměrů obryně. A teď může jenom ona a její nový další monstrózní kamarádi zachránit zemi.

Přímo zde na této webové stránce si můžete přes internet přehrát animák Monstra vs. Vetřelci. Tento hodně povedený film jsme tu pro vás připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí. Film tu pro vás máme v HD kvalitě a samozřejmě také s českým dabingem, takže si ho můžete vychutnat i s těmi nejmenšími z vaší rodiny.

A o čem je vlastně příběh filmu Monstra vs. Vetřelci? Vlastně je to celé jednoduché. Na planetu zemi zaútočí zákeřní mimozemšťané. Díky jejich vyspělé technologii jsou na ně všechny běžné zbraně krátké. Lidstvu hrozí bezprostřední ohrožení a jak to tak vypadá, tak je nedokáže nic zastavit.

Jenže je tu ještě jedna naděje!

Je to dívka Susan. Ta se chystala žít obyčejným životem, když přímo v den její svatby spadne z nebe záhadný meteorit. Ten způsobí, že se ze Susan stane obryně s obrovskou silou. Takové monstrum musí být samozřejmě hned internováno od běžných lidí. Susan se tak dostává do supertajného vězení. Má tady však i další netradiční spoluvězně jako Dr. Šváb – vědec s hlavou švába, Článek -napůl člověk a ryba, Hmyzosaurus – obrovská larva křížená s housenkou, a rosolovitý a nezničitelný B.O.B.

Šéfovi věznice generálovi Mc Bombovi ale dojde, že by tento netradiční team mohl jako jediný zachránit zemi. A tak se také stane!

Na této stránce si můžete pohodlně a hlavně zdarma přehrát film Monstra vs. Vetřelci, který jsme tu pro vás připravili online ke shlédnutí. Samozřejmě že naprosto zdarma. Tak neváhejte a tento povedený animák si rozhodně pusťte.

TOPlist