Online Láska v divočině (2012) ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma po internetu romantický film Láska v divočině. Přímo zde si můžete jednoduše pustit video s tímto povedeným německým filmem z roku 2012. Film vypráví příběh zanícené ekologické aktivistky Julie. Ta se vydává do Indonésie zachraňovat pralesy. Tady potká bláznivého ale pragmatického řidiče Andrease, který ale bude muset zachraňovat ji.

Kvalitních romantických filmů není nikdy dost. Láska v divočině (2012) vás ale opravdu pohladí na srdíčku. Je to krásný film se zajímavým příběhem a z naprosto nádherného prostředí exotického deštného pralesa. Právě proto jsme nelenili a rozhodli se vám nabídnout Lásku v divočině online ke shlédnutí přímo zde na této stránce a to naprosto jednoduše a zdarma.

Film vypráví o Julii, je to zhýčkaná aristokratka z jednoho z významných evropských rodů. Jako své životní poslání si však zvolila ochranu přírody a to klidně proti všem. Její paličatost jí dovede až do indonéské džungle. Tady se potkává s řidičem teréňáku Andreasem. Myslí si o něm, že je šílený. A to samé si ostatně on myslí oni. Jenže Andreas je pragmatik a za patřičnou sumu peněz doveze Julii kamkoliv chce.

Nejdřív si hodně lezou na nervy. Andreasovi se moc nelíbí, jak kvůli Julii musí riskovat a vůbec celé její chování ho pěkně štve. Společně ale riskují při osvobozování týraných orangutanů a ochraně deštného pralesa. Což je postupně sbližuje.

A když si kromě dřevotěžařská mafie znepřátelí i místní policii mají už oba jasno. Je to zkrátka láska jako trám.

Jak jejich milostný příběh dopadne? To už se dozvíte ve filmu Láska v divočině, který vám přinášíme na této stránce zdarma ke shlédnutí. Pusťte si tento podmanivý romantický film online.

TOPlist