Ordinace v růžové zahradě 552. díl online ke shlédnutí

Seriál Ordinace v růžové zahradě 552. díl online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Exkluzivně pro vás jsme přichystali zbrusu nový díl populárního seriálu televize Nova. U nás si ho můžete pustit naprosto jednoduše na pár kliknutí myši. Růžovka už tady zkrátka čeká jenom na vás.

Pro všechny fanoušky seriálu Ordinace v růžové zahradě II. tady máme skvělou zprávu v podobě nejnovějšího 552. dílu. Právě tuto epizodu jsme si pro vás přichystali ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. S námi si budete moci vychutnat tento díl opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu unikátní nabídka, která se neodmítá. Na rozdíl od oficiálního webu novaplus.cz to také máte u nás bez reklam a naprosto pohodlné. Ono je opravdu hodně otravné, když vás reklamní spot přerušuje každých deset minut. To se vám s námi prostě nemůže stát.

A kam se posune děj Ordinace dnes? To vám samozřejmě rádi prozradíme na dalších řádcích. Samozřejmě nesmíme zapomenout zmínit ani to, že dnešní epizoda se jmenuje „Zkouška dospělosti” a v televizi se v premiéře vysílala ve čtvrtek 19. února 2015 v hlavní vysílací čas. Ale dost od formalit ke skutečnému obsahu dnešního dílu.

Nejnovější Ordinace v růžové zahradě 552. díl sledujte online!

Radek má v patách paní z odboru sociální péče. Jmenuje se Neumanová a dovede být opravdu dotěrná. Pravidelní diváci Růžovky si na ní jistě dobře pamatují. Neumanová má pochybnosti, zda se Radek zvládá starat o své mladší sourozence. Provádí tak terénní šetření, kde je mu v patách prakticky po celý den. Radek je z toho už celkem solidně vykolejený, ale nejhorší je samotný verdikt. Neumanová totiž trvá na tom, aby Vašík a Eliška šli do dětského domova.

Pěkně dusno je i u Suchých doma. Zdena se sice stala primářkou jak si David přál, ale ten to teď nemůže nějak skousnout. Byl zvyklý být hlavou rodiny a jakoby se na něj teď začala dívat Zdena posměšně. Dokonce mu začne vyčítat i různé věci, které by nikdy dříve neudělala. Například to, že David dostatečně nepomáhá s domácími pracemi. Chce si z něj snad udělat muže v domácnosti? Pro Davida je to navíc o to horší, že i Pavel Strnad dostal významný post a to ředitele záchranky.

Na závěr jsme si nechali tu nejradostnější událost. Doktor Švarc a sekretářka Heluš se berou. Tak na tu svatbu přeci jenom skutečně došlo. Všichni v nemocnici jsou rádi, spiklenecký team v čele s Babetou, Darkem a Jáchymem. Je to přeci do značné míry i jejich práce. Teď už by jenom chtěli být u momentu, kdy oba dva čerství manželé prokouknou jejich pohádku a budou stát tváří v tvář skutečnosti, kam až je dohnala jejich chamtivost.

David velmi těžce nese, že už není primářem.

To je ve zkratce příběh zbrusu nové Ordinace v růžové zahradě 552. díl, který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Snad se nám podařilo vás zaujmout a přehrajete si ho právě s námi. V televizi tato epizoda běžela ve čtvrtek 19. února 2015, ale vy si jí díky nám a internetu můžete pustit, kdykoliv se vám to bude jenom hodit. Dnešní díl se opravdu povedl a my vám ho můžeme jednoznačně jenom doporučit ke shlédnutí. Více už k tomu ale nemáme co říci. Snad jenom, abyste s tímto vašim oblíbeným seriálem strávili příjemné chvíle.

TOPlist