Přehrát online komedii Já, padouch 2

Přehrajte si zdarma po internetu animovanou komedii Já, padouch 2 (2013). Skvělý animák pro celou rodinu se po 3 letech vrací se svým dalším zábavným pokračováním, které jsme tu pro vás připravili zdarma online ke shlédnutí. Opět se potkáme s napraveným zločincem Gruem jeho malými Mimoni a o něco většími třemi adoptovanými dcerkami.

Já, padouch je opravdu skvělá a zábavná komedii, která se báječně hodí k oddechu celé rodiny. Je to přesně ten film u kterého se zabaví děti i rodiče, kteří v něm objeví specifický humor. Film se opět točí kolem bývalého zločince Grua, který se minule rozhodl ukrást měsíc. Po tom co ale adoptoval tři malé a roztomilé holčičky, tak se jeho plány rapidně změnili a začal sekat dobrotu.

Jaké ale další dobrodružství tu může čekat na napraveného zločince? No věřte že může. Grua by totiž rád zaměstnal šéf Antipadoušské ligy Silas Velezadek. Kdo jiný rozumí zločincům lépe než bývalý zločinec a Gru by této organizaci mohl určitě pomoci lapit nejednoho padoucha.

Přes počáteční peripetie se nakonec agentce Lucy Wilde podaří Grua získat pro spolupráci. Jejich první setkání, ale bylo spíš komické, než cokoliv jiného. Ruku v ruce ale k tomu jde, že postupně začnou mizet Gruovi pomocníci malý Mimoňové. A jak se zdá tak v tom všem má prsty zákeřný padouch Eduardo.

Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí film Já, padouch 2. Pusťte si ho hned teď po internetu, dokud je to jenom možné!

TOPlist