Přehrát online Marta a Věra 6. díl z 12. 5. 2014

Přehraj si přes internet český sitcom Marta a Věra 6. díl. Na této webové stránce jsme pro vás připravili ke shlédnutí video s nejnovější epizodou tohoto povedené seriálu z produkce České televize. Epizoda nese název „Vstřebávání” a v televizi se vysílala v pondělí 12. května 2014. Dnes budeme řešit existenci nesplnitelného úkolu při zbavování se […]

Přímo tady vám přinášíme další hodně zajímavou kapitolu z fungování slevového serveru Leeevne.cz. I dnes na hrdiny našeho seriály čeká jedno velké dobrodružství. Všechno to souvisí hlavně s tím, že se naši hrdinové rozhodli prodávat produkt, který nikde jinde prodávat nechtějí. Slevy jsou tak opravdu na místě, protože jinak by si takový humus jakým je právě nanuk Ledňáčíček. Jak se zdá tak tato speciální zmrzka je sice celkem dobrá, ale na lidi které ji ochutnají nemá zrovna moc dobré účinky a to je samozřejmě obrovský problém?

No jo, jenže jak se k němu postavit. Věra se obvykle takové komplikované problémy snaží řešit tak, že je nechá vyšumět do ztracena. Jenže v tomto případě to může firmu velmi poškodit. U takovéto zabijácké pochoutky dokonce snad hrozí i demonstrace. Marta s tím ale nesouhlasí a ráda by se pustila do řešení problémy. Její pohled na věc je jak se tak dá očekávat naprosto odlišný.

A co na to majitel firmy Brouček? Ten se rozhodne pochoutku vyzkoušet, což ale možná také neměl dělat. Jeho nadšení velmi rychle vystřídají zažívací potíže. Jak to celé dopadne? Jak se s tím popere náš slevový portál? A nebude muset jít Brouček na vypumpování žaludku? To už uvidíte v novém 6. dílu seriálu Marta a Věra, který jsme si pro vás nachystali online ke shlédnutí. Tak neváhejte ani chviličku a rozhodně si tento oblíbený seriál pusťte!

TOPlist