Přehrát online Výměna manželek 12. 7. 2013 zdarma!

Přehrajte si zdarma nový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Dnes tu pro vás máme další v pořadí už třetí odvysílaný díl z nejnovější 4. série tohoto velmi zajímavého pořadu televize Nova. Dnešní díl měl svojí televizní premiéru v pátek 12. července 2013. Své role si dnes prohodí matka z tradiční rodiny Martina s trochu […]

Přímo tady na této webové stránce jsme pro vás sehnali zdarma ke shlédnutí další epizodu oblíbeného pořadu Výměna manželek. Je to díl, který se odvysílal večer v pátek 12. července 2013. A co vás čeká? No nebude toho opravdu málo.

S dnešní výměnou kývly dvě opravdu zajímavé a netypické ženy, které jsou téměř svým úplným protikladem.

První ženou je Ilona. Je to lesbička, která žije s přítelkyní Hankou. Obě přitom dříve měli vztah s muži o čemž svědčí dvě děti, které jim zůstali. Hana má dceru Annu a Ilona syna Dominika. Společně vytvořili poměrně harmonickou domácnost, kde se mají všichni rádi a žijí si celkem v klidu. Nyní po dvou letech, by ale rádi zkusili nějakou změnu.

Tu jim umožní druhá silná žena a to Martina. Ta má také poměrně harmonický vztah. S manželem mají hned tři děti a dokonce pomáhají i dalším rodinám. Martina má vlastní kurzy v mateřském centru a kromě toho občas i hlídá děti známým.

Jak ale dopadne výměna těchto dvou manželek? To už se dozvíte v třetím dílu Výměny manželek z pátku 12. července 2013, který můžete shlédnout online přímo zde na těchto stránkách. Přejeme vám příjemnou zábavu!

TOPlist