Přehrát online Výměna manželek 2. díl (2015)

Výměna manželek 2. díl k přehrání přes internet. Pojďte si i vy pustit přes internet nové vydání z premiérové řady Výměny manželek 2015. Přímo zde na vás čeká nová epizoda, která se v televizi poprvé vysílala ve středu 1. 4. 2015 v hlavním vysílacím čase na naší oblíbené televizi Nova. Je o co stát?

Pro všechny fanoušky Výměn manželek tady máme skvělou zprávu. Tato populární reality show o manželských vztazích, která nás nechává nakouknout do fungování českých rodin je tady se zbrusu novou epizodou. Nenechte si jí ujít ani vy. Právě proto jí pro vás máme připravenou online ke shlédnutí na této webové stránce. Čekají vás okamžiky plné napjetí, konfliktů a vypjatých lidských emocí. Stát se na 10 dní nepostradatelnou součástí cizí rodiny opravdu není vůbec nic jednoduchého. Jak se s tím poperou dvě dnešní ženy? I na ně čekají mnohé zádrhely, díky kterým si rychle uvědomí, že spokojené jsou právě a jenom u sebe doma.

A jak to tedy bude vypadat v dnešní Výměně? Dohromady se dá akční a rázná Veronika s podobně živým a svérázným Slávkem. Jejich klidnější protějšky Martina a Robert se podělí o druhou domácnost. Opět to bude střet dvou zcela rozdílných světů. Zatímco Veronika se Slávkem se budou muset popasovat s těsným bytem na sídlišti, tak Martina se naopak vydá objevovat strasti v života v době. Dnešní Výměna bude mít jedno velké skryté téma a to je nevěra.

Reality show Výměna manželek 2. díl (2015) k přehrání přes internet.

Slávek totiž své manželce už několikrát zahnul a nedělá si s tím nijak velkou hlavu. Hlavně, že pro sebe si vždy dovede své chování obhájit, každopádně o tom, že rozhodně není správné asi není pochyb. Martina se snaží přes to přenést, ale zatím se jí to úplně nepodařilo. Druhé manželství vypadá sice asi stokrát klidněji, ale i zde doutná podobný problém. O tom se velmi záhy přesvědčíme, když jinak klidný a nevýrazný Robert nabídce nevěru i své náhradní manželce. Dokonce jí dá i klíčky od svého domu, že se v případě zájmu může za ním přijet podívat. Ta z jeho nabídky ale moc nadšená není. Možná by se dalo říct, že je spíš naštvaná, protože přesně kvůli tomuto problému do Výměny šla.

I v dnešní Výměně dojde na hodně prudké hádky. Na svědomí je bude mít především Slávek, který si se svou novou manželkou opravdu moc nesedne. I tady skoční Výměna poněkud předčasně a to z toho důvodu, že Slávek jednoduše svou novou manželku vyhodí s bytu. Jednoduše jí hned na začátku nemůže vystát a tak jí odmítne otevřít dveře. A nekompromisní bude i při závěrečné výměně názorů, kdy to vypadá, že vstane a s někým se popere. To jak to dopadne už vám ale samozřejmě neprozradíme, ať máte také nějaké překvapení. Každopádně to bude rozhodně stát za to.

Veronika i Robert mají také své manželské problémy.

Nejaktuálnější epizodu Výměna manželek 2. díl jsme pro vás připravili k přehrání přes internet. Přímo zde si můžete tento díl pustit pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, která se nemusí dlouho vyskytnout. Pojďte této možnosti využít a přehrát si tuto epizodu v naprosto skvělé kvalitě online a kdykoliv jenom budete chtít. Tato Výměn se poprvé v televizi vysílala ve středu 1. Dubna 2015, u nás jí však budete mít připravenou kdykoliv. Nemusíte se tak na nic ohlížet a pustíte si jí teprve až se to bude skutečně hodit i vám. Dobře se u pořadu bavte!

TOPlist