Přehrát přes internet Cesty domů 205. díl zdarma

Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet nejnovější 205. díl seriálu Cesty domů. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili jednoduše online ke shlédnutí další pokračování oblíbeného seriálu Cesty domů ze středy 11. září 2013. Tato epizoda se jmenuje „Falešná stopa”. Jaryn pořád řeší svou ztracenou zbraň. Hynkova situace se značně komplikuje.

Nový 205. díl seriálu Cesty domů je tady. U oblíbeného seriálu jsme samozřejmě nemohli chybět ani a proto jsme pro vás další pokračování této oblíbené show připravili naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Jinak připomínáme, že Cesty domů 205 – „Falešná stopa” se vysílal na Prima Family ve středu 11.9. 2013.

A co se bude v dnešní epizodě Cest domů dít? Jaryn už je opravdu nervózní ze služební zbraně kterou ztratil. Ví, že jestli jí hodně brzy nenajde, tak to bude znamenat obrovský problém. V hledání mu pomáhá i Alena, která ji viděla naposledy. Ale k ničemu to nevede. Jaryn se pak svěří kolegovi Daliborovi, který je ochotný mu pomoci, jenže se mu to také zrovna moc nedaří, naopak neúmyslně uvrhne Jaryna do ještě většího průšvihu.

Na státním zastupitelství bude brzy asi pěkně rušno. Ivana vycítí Hynkovu slabost, je si téměř jistá, že Hynek něco ohledně Zdenáka skrývá, jenom neví co to je. Chce se proto spojit se Ctiradem a Daliborem a tuto slabinu odhalit a využít proti Hynkovi.

Hynek má mezitím nečekanou návštěvu. Přijde za ním matka Leoše Ctirada. Leoš byl voják, který zahynul za pochybných okolností na vojně pod vedeník Zdenáka. Leošova matka se teď z noviny dozvěděla, že je Zdenák stíhán a chcce toho využít k znovuotevření případu syna. Hynka neví co jí má říci.

Malé drama si prožívá i malá Romanka. Krátké setkání s matkou na ní opravdu hodně zapůsobilo. Rozhodne se proto, že uteče ze školy a pojede za svojí pravou biologickou matkou. Když se to pak dozví Valerie tak je z toho v šoku. Navíc si musí pro svojí dceru dojít. Valerie má s Romankou plnou hlavu starostí. Vůbec si tak neuvědomuje, že její vztah s Danem se mezitím pomalu rozpadá.
Víc už vám ale prozrazovat nebudeme. Nový 205. díl seriálu Cesty domů z 11.9. 2013 si můžete přehrát zdarma online přímo z této stránky. Díl jsme pro vás připravili ve skvělé kvalitě, tak si ho náležitě užijte!

TOPlist