Přehrát přes internet Gympl s (r)učením omezeným 69. díl zdarma online

Přehrajte si zdarma přes internet nový 69. díl Gymplu s (r)učením omezeným. Přímo zde na této stránce pro vás máme pohodlně a zdarma aktuální epizodu Gymplu z pondělí 9. září 2013. Šedesátý devátý díl komediálního seriálu má název „Výsledky”. Adamovi zavolá jeho ex Kristýna, která potřebuje pomoci. Adam ale váhá, zda to má udělat.

Přímo zde na této stránce jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí nový 69. díl seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Ten si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přímo na této stránce. Tak se moc dlouho nerozmýšlejte a dejte se do přehrávání hned teď! Díl se jmenuje „Výsledky” a vysílal se v premiéře v pondělí 9. září 2013.

A co se bude v této epizodě vlastně dít? Tak třeba na Adama čeká nečekaný telefonát od jeho bývalé přítelkyně Kristýny. Ta u něj a hledá u něj pomoc a pochopení. Adam však velmi váhá, zda své bývalé holce vůbec pomáhat, když ho tak těžce zranila.

Olina na přednáškách nezahálí. Vyhlíží si totiž příjemného a sympatického studenta Havrdu. Potřebnou pomoc s dohazováním dostane přislíbenou od Eviny matky.

Bohunka neustále popouzí Kulicha, aby si dal konečně udělat spermiogram, což by byla velká možnost dozvědět se, jak je na tom s plodností.

Vaněčková dostává nepříjemné a zastrašující výhrůžky. Anonymy jí dávají jasně najevo, aby se v případu již dále nešťourala. Zdá se, že se jí někdo snaží pořádně zastrašit.

U Milady je situace neustále napnutější. Rozpačitý a zcela bezradný Václav investuje své poslední finanční prostředky do hazardu. Milada už ztrácí trpělivost a hodlá celou věc radikálně řešit.

Eva navštíví nemocnici, aby zde absolvovala vyšetření plodové vody. Její mysl je však více upoutána na školní povinnosti než na budoucí miminko. Výsledek z vyšetření jí však nepříjemně překvapí.

Nový 69. díl Gymplu s (r)učením omezeným tady už na vás čeká pohodlně a zdarma ke shlédnutí, tak neváhejte a přehrajte si hned teď tuto epizodu. Seriál jsme pro vás připravili ke shlédnutí v opravdu skvělé kvalitě.

TOPlist