Přehrát zdarma dokument Šmejdi (2013) online ke shlédnutí

Pusťte si zdarma unikátní český dokument Šmejdi. Snímek natočila v roce 2013 režisérka Sylvie Dymáková a unikátní způsobem v něm zachycuje praktiky nám tolik dobře známých předváděcích akcí, kde se obvykle důchodcům snaží nepoctiví obchodníci prodat zboží notně předražené lekdy o stovky procent jindy zase naprosto nekvalitní.

Přímo zde na této stránce pro vás máme pohodlně a hlavně naprosto zdarma ke shlédnutí český film Šmejdi. Málokterý dokument vzbudil takový poprask jako Šmejdi, ale stalo se. Tento film ukazuje počínání mnoha obchodníků, které se dá opravdu označit jenom slovem Šmejdské.

Jsou to akce mířené na ty nejslabší na důchodce, který jsou pod vidinou pěkného výletu, jídla zdarma a dárků lákány na akce, kde jsou jim pod psychickým nátlakem a vyhrožováním prodávány nejrůznější cetky za naprosto nehorázné peníze. Starší občané ve slabé chvilce podlehnou, ale pak už nemají šanci se dovolat spravedlnosti a případného vrácení peněz.

Režisérka Sylva Dymáková si sama mnoha podobnými akcemi prošla. Často samozřejmě musela pracovat v přestrojení nebo místo sebe nastrkovat figuranty. Každopádně z jejího snažení vznikl zcela unikátní dokument, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Todle prostě stojí za to vidět!

Dokument Šmejdi jsme tu pro vás připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí, tak si ho náležitě užijte jak se sluší a patří. Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování.

TOPlist