Škoda lásky – Idyla na konci léta (2015) online ke shlédnutí

Film Idyla na konci léta z povídkového cyklu Škoda lásky už na vás čeká online ke shlédnutí. Pojďte si i vy pustit tento nový film od České televize, který opět zabrousí do tajů lásky, která nikdy není stejná. Přímo zde jsme vám přinesli ten nejnovější snímek z neděle 1. Března 2015. Už na vás čeká!

Pro milovníky kvalitních filmů tady máme další premiérové pokračování z volného cyklu Škoda lásky vysílaného na ČT 1. Opět nás čeká velká porce příběhu ze života, které budou občas komediální, občas dramatické, ale vždy v sobě budou mít i pořádný kus romantiky. Opět se můžeme těšit na povídky věhlasných autorů, které natočili ti nejlepší herci a režiséři. Zkrátka a jednoduše doufáme, že cyklus Škoda lásky zaujme i vás. Přímo zde vám hned přinášíme jeho první film Idyla na konci léta, který měl svojí premiéru v neděli 1. Března 2015. A o čem bude právě tento příběh?

První příběh nás zavede do léta roku 1948. Divoké válečné roky už jsou ta tam a konečně zase může začít kvést život ve všech jeho formách. To je případ i mladého manželského páru, který si užívá své líbánky na venkově. Je tu nádherný klid i čarokrásná příroda. Čerství manželé si tak mohou vychutnávat jenom sami sebe navzájem. Jenže i tato idylka bude náhle narušena. Stejný kraj si pro svoje obrazy vybral i mladý akademický malíř. Je to velmi charizmatický a zajímavý člověk, který má navíc zkušenosti z celého světa.

Filmový cyklus Škoda lásky a příběh Idyla na konci léta.

Čerstvá novomanželka je najednou na pochybách, zda si vybrala správně. Malíř jí věnuje obrovskou pozornost. I pro něj se stala jeho hlavní můžou a inspirací v tomto už tak krásné kraji. Svojí náklonnost jí tak začne hned dávat na odiv a dívka mu bez výhrad podléhá. Její manžel si to samozřejmě nechce nechat ani náhodou líbit a o srdce své vyvolené se snaží všemi prostředky bojovat. Porazit takového protivníka, ale není vůbec jednoduché. Koho si nakonec vybere?

Škoda lásky je ale povídkový film, takže bude následovat i druhý příběh, který se jmenuje „Polibek pro vítěze”. I ten bude mít retro nádech i když bude zasazen do doby o hodně pozdější. Příběh je totiž zasazen do doby normalizace, kde se právě odehrává na první pohled docela obyčejný nohejbalový turnaj. Ostatně jak jinak by lidé alespoň na chvíli zapomněli na neveselou a šedivou éru Gustava Husáka. Na tento turnaj se rozhodla vydat i velmi krásná a žádaná dívka. Jenže mezi takovou spoustou kluků a můžu pro ní není zrovna moc vhodné místo. Brzy sama pozná, že měla dělat něco jiného, protože prostředí plné testosteronu pro ní může být i velmi nebezpečné.

Česká televize se s novým seriálem opravdu hodně vytáhla.

Tak to je ve zkratce první díl z nové řady cyklu Škoda lásky od ČT 1. I dnešní film, který přinese hned dva zajímavé příběhy „Idyla na konci léta” a „Polibek pro vítěze” vypadá opravdu velmi zajímavě. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a právě tyto příběhy vám nabídnout online ke shlédnutí. Moc dlouho se tedy a pojďte do toho s námi. Tento film se v televizi vysílal v premiéře v neděli 1. Března 2015. Vy si ho však s námi můžete pustit online kdykoliv jenom budete chtít. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Více už k tomu nemáme co dodat. Škoda lásky je opravdu originální povídkový cyklus s velmi hezkými příběhy.

Další informace o tomto cyklu hledejte na jeho oficiální webové stránce, kterou spravuje přímo Česká televize.

TOPlist