Smrtonosná past: Opět v akci (2013) online ke shlédnutí

Film Smrtonosná past: Opět v akci už tady čeká jenom na vás. Přímo zde na této webové stránce si můžete tento nový akční film přehrát naprosto pohodlně a zdarma. Legendární Bruce Willis se vrací v posledním pokračování skvělé série Smrtonosná past, která ho proslavila. Bude to stát za to?

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí snímek Smrtonosná past: Opět v akci. Video s filmem je ve skvělé kvalitě a vy si ho tak budete moci přehrát online na pouhých pár kliknutí myši. Nezničitelný John McClane je zpátky a tentokrát ho bude čekat dlouhá cesta a to až do chladné Moskvy.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013) online ke shlédnutí pro vás.

První Smrtonosná past spatřila světlo světa v roce 1988. Tento film se zapsal mezi legendy akčního žánru a definitivně potvrdil Bruce Willise v roli nejdrsnějších akčních hrdinů. Policista John McClane se v každém filmu vypořádal s obrovskou přesilou padouchů, i když sám také nevyvázl zrovna bez škrábnutí. Po úspěchu byly natočeny další filmy z nichž zejména dvojka ze zimního letiště obsazeného teroristy se stala opravdu populární. Nejnovější Smrtonosná past: Opět v akci byla natočena v roce 2013 už jako pátý díl. Pravděpodobně poslední, ale u Johna McClana člověk nemůže říkat nikdy. Režisérem filmu se stal John Moore.

John už poněkud zestárl, ale stále je to prvotřídní New Yorský detektiv. Na druhou stranu si začíná uvědomovat, že v životě jsou důležité i jiné věci. Rád by se proto sblížil se svým synem Jackem. Dlouho se neviděli a za tu dobu se samozřejmě odcizili. Jack pracuje v Moskvě, kam se za ním jeho otec vydá. Brzy zjistí, že jeho syn je mu podobný víc, než si oba dva dokážou připustit. Pracuje totiž jako tajný agent a každý den nasazuje svůj život. Právě ochraňuje informátora z vládních řad Komarovova. Ten má důležité informace o jaderných elektrárnách, které touží získat mnoho mocných lidí. Komarov se právě ocitá v jejich zaměřovači. Jedině John a Jack ho mohou zachránit. I když bez škrábnutí to rozhodně nebude.

Johna McClane je lepší neprovokovat.

To je film Smrtonosná past: Opět v akci (2013), který si můžete přehrát online přímo zde na této webové stránce. Snímek jsme pro vás připravili ke shlédnutí ve výborné kvalitě, takže by vašemu filmovému zážitku nemělo opravdu nic bránit. Jinak měl film premiéru v českých kinech 13. Dubna 2015, ale od té doby už se vysílal dokonce i v českých televizích. Díky internetu si ho ale právě vy můžete přehrát pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. To je skvělá šance, která už se nemusí dlouho opakovat.

TOPlist