Svatby v Benátkách 45. díl online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 45. díl online ke shlédnutí pro vás. Nejnovější pokračování oblíbeného rodinného seriálu televize Prima na vás už čeká jednoduše k přehrání. V televizi se tento díl vysílal ve čtvrtek 26. února 2015, u nás si však můžete tento díl přehrát online kdykoliv jenom budete chtít.

Svatby v Benátkách jsou tady s dalším zajímavým pokračováním. Pokud patříte mezi fanoušky seriálu, tak se máte rozhodně na co těšit. Dnešní čtvrteční epizoda patří k těm opravdu velmi povedeným. Díl se jmenuje „Otvíráme!” a pokud sledujete seriál pravidelně, tak už asi tušíte o čem bude. Samozřejmě nemůže být řeč o ničem jiném, než o Konyině čajovně. Pivoda je už na ní téměř hotov. Premiéra tohoto dílu byla ve čtvrtek 26. února 2015 na televizi Prima v hlavním vysílacím čase. My pro vás ale máme video, které si budete moci pustit prakticky kdykoliv.

Začneme situací v domácnosti Grábnerů, která je opravdu nelichotivá. David je stále na Lenku bytostně naštvaný. Nemůže jí odpustit, že její úlet s doktorem Bromem skončil až nečekaným těhotenstvím. A pak samozřejmě také to, že mu to hned neřekla a udělal z něj tak obrovského hlupáka. David s Lenkou nemluví a přitom netuší, jak bytostně se mílí, protože Lenku to přeci jenom hodně užíralo. Alespoň o rozvodu teď přestal uvažovat.

Seriál Svatby v Benátkách 45. díl online ke shlédnutí.

Ivan se cítí sám a straně se nudí. Najednou má mnoho času, ale neví co má dělat. Nakonec ho napadne, že by se mohl věnovat Andy. Svou dceru přeci ještě neztratil a stále jí miluje. Hned se tedy vydá za Andy, která teď tráví hodně času s Kájou. Jak se této dvojici bude líbit nečekaná pozornost od Ivana?

Filip se konečně vrátil domů do Benátek. Služební cesta na Slovensko byla hodně dlouhá a tak se Filip už domů opravdu ze srdce těšil. Netuší, že během jeho nepřítomnosti se leccos změnilo. Hlavně to, že Romeo mu vyklidil pole a odjel na fotografickou stáž na Island. Filip v tom hned vidí naprosto skvělou příležitost jak se sblížit s Olgou. Samozřejmě na to bude muset jít s náležitou opatrností, ale naděje umírá poslední. Navíc když mu Olga už tolikrát v minulosti podlehla. Navíc Filipa už teď zdaleka nezajímá jenom Olga ale i jejich děti.

Kony se může radovat, stejně jako celé Benátky nad Jizerou. Už je to prakticky hotové a městečko tak získá svojí první čajovnu. Pivoda se na interiéru hodně vyřádil a dal si s ním pořádnou porci práce. Výsledek ale stojí za to a většina už je tedy hotová. První hosté si budou moci již brzy vychutnat šálek chutného čaje. Jenže jak se celý podnik bude jmenovat? Nakonec si Kony vymyslí jméno „Corrida” a je skutečně na co se těšit. Na oficiální otevření si připraví opravdu velkolepou slavnost, na které nemůže prakticky nikdo z Benátek chybět.

Jaké další příběhy už na nás asi čekaji?

Tak to je alespoň ve stručnosti obsah dnešního pokračování seriálu Svatby v Benátkách 45. díl. Opět se jedná o skutečně velmi povedenou podívanou, která přinese mnoho zábavných, ale napínavých příběhů ze života. Jak to vypadá, tak Benátky už nikdy nebudou stejné. Zásluhu na tom má mít nejenom nová čajovna, ale i životy Ivana, Davida, Lenky, které se nevyzpytatelně mění. Dnešní díl měl svojí premiéru ve středu 25. února 2015 a vy si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma na této webové stránce. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte si ho pustit hned teď. Díky nám už to ani jednodušší být nemůže.

TOPlist