Svatby v Benátkách 48. díl online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 48. díl online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát nejnovější pokračování oblíbeného seriálu televize Prima z úterý 10. Března 2015. Máme pro vás přichystané video s touto epizodou v perfektní kvalitě a můžete si ho pustit kdykoliv jenom budete chtít. Je to na vás.

Svatby v Benátkách 48. díl online ke shlédnutíPopulární seriál Svatby v Benátkách (48) je tady s dalším velmi zajímavých pokračováním. Aktuální epizoda měla svojí premiéru v úterý 10. 3. 2015 v hlavním vysílacím čase. Název dílu je trochu zvláštní a zní: „Panelák pro ptáky”. A o čem tedy bude? Vlastně o ničem zvláštním, protože životní příběhy našich hrdinů pokračují přesně tam, kde minule skončily. Ivan má konečně novou práci a stane se hvězdou kutilského pořadu. Romeo se vrací z Islandu ze své fotografické stáže. Vypadá to že přijel jenom kvůli Olze, protože si chce vyjasnit, jak to mezi nimi je. Karel by se rád vrátil do práce ve svatebním salónu, když ale zjistí, že holky už si místo něj našli náhradu, tak je z toho opravdu velmi sklíčený.

Pokud vás zajímá podrobnější shrnutí, tak jsme pro vás na následujících řádcích připravili i to. Ivan konečně dostal práci. Najde tak konečně nějakou smysluplnou činnost, díky které bude moci hodit za hlavu svoje deprese? Pevně věříme, že ano i když jeho role bude tentokrát hodně netradiční. Ivan se má totiž stát moderátorem kutilského pořadu. Alespoň co do naturelu tedy tvůrci pořadu opravdu nemohli více minout. Nicméně Ivan je profesionální herec a i tuto roli určitě zvládne nějak zahrát. Kromě toho ale musí řešit problémy i doma. Svůj vztah s Marikou si sice už tak nějak vyříkali, ale jejich dcera Andy tu spoustu změn nese poměrně těžce. Nejvíc se to odráží na jejich známkách ve škole, kterou teď vyloženě fláká.

Svatby v Benátkách 48. díl online ke shlédnutí!

Romeo se vrací domů. Je to pro všechny hodně nečekané, protože měl na stáži být ještě minimálně několik týdnů. Nelíbilo se mu snad na Islandu? Tak to není. Důvod je ten, že už nesnesl ten pocit, že mezi ním a Olgou to není uzavřeno. Ted přiletěl přes půlku světa jenom, aby si s ní vyjasnil, jak to vlastně budou mít. Olga je z toho zaskočena, protože nečekala, že tuto situaci bude muset řešit tak brzo.

Karel se konečně zotavil a cítí se fit. Vydá se tak do salónu obhlédnout situaci. Jenže i na něj čeká velmi nepříjemné překvapení. Vypadá to, že Olga s Lolou si místo něj našli adekvátní náhradu, kterou je Helena Jánská. Karel si tak klade oprávněnou otázku, zda vlastně bude ještě potřeba. Ačkoliv si o tom nepromluví ani s Olgou ani s Lolou, tak sám od sebe nabude přesvědčení, že už s ním nikdo nepospíchá, což ho přivede do stavu hlubokého zármutku a sklíčenosti. Dozví se brzy jak to vlastně je?

Jaké drama čeká na Olgu Drozdovou dnes?

To a mnohem více už uvidíte ve zbrusu novém a aktuální pokračování seriálu Svatby v Benátkách 48. díl. Musíme přiznat, že i dnes nás čeká velmi zajímavá a napínavá epizoda plná dramat. Máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a právě o tento konkrétní díl se s vámi podělit. Z toho důvodu jsme ho ostatně také připravili na těchto webových stránkách online ke shlédnutí. V televizi měl díl premiéru v úterý 10. Března 2015. Tady si ho ale pustíte kdykoliv jenom budete chtít. Pojďte si pustit pohodlně video s touto epizodou a dobře se bavte!

TOPlist