Svatby v Benátkách 64. díl online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 64. díl už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Máte rádi tento povedený seriál televize Prima? Pokud ano, tak jste zavítali na tu správnou webovou stránku, protože přímo zde vám přinášíme jeho nejnovější díl, který měl svojí premiéru v úterý 5. Května 2015. A co v něm uvidíte?

Dnešní epizoda Svateb bude opět hodně nabitá různými dějovými zvraty. Jsme opravdu rádi, že můžeme být u toho a všechny vám je nabídnou online ke shlédnutí. Na této naší webové stránce si můžete pustit tyto příběhy opravdu pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši. Jednodušší už to snad ani být nemůže. A co konkrétního se bude tedy odehrávat v šedesátém čtvrtém pokračování Svateb v Benátkách?

Paní Krejzová se opět stěhuje ke Karlovi. Tentokrát za tím ale není jenom čirá láska, ale tak trochu i obavy. Eliška totiž v záchvatu samaritánství přivedla domu mladého klučinu z pasťáku. Na první pohled sice vypadá jako milý a hodný kluk, ale kdo ví co od něj můžeme čekat. Paní Krejzová to raději nechce zjišťovat na vlastní kůži a proto se rozhodla odstěhovat. Kromě toho Eliška pomáhá Danovi s doučováním angličtiny. Nejpikantnější je, že ho učí přímo u Olgy doma.

Svatby v Benátkách 64. díl - online ke shlédnutí.

Jonáš je dál na ostří nože s Arletou a vypadá to, že je to dokonce ještě horší. Jonáš celou situaci ještě zhoršil rozhovorem s Karolínou, který opravdu nevedl k ničemu dobrému.

Lola je psychicky na dně a přožívá jednu ze svých největších životních krizí. Přišla o dítě a je jasné, že ani v budoucnu už žádné další mít nebude. To je opravdu teskný úděl, se kterým se nechce jenom tak smířit. Dokonce ani práce už jí nebaví a nevěnuje se jí zdaleka tolik co by měla. Olga má však pro její situaci pochopení a vůbec jí to nevyčítá. Pro Olgu je to navíc o to těžší, že musí před Lolou zakrývat své štěstí, které je po hodně dlouhé době konečně na vrcholu. Ve vztahu s Pivodou všechno klape tak jak má.

Filip dál nemá čas na Olgu ani na svoje dvojčata a to hlavně kvůli práci. Jeho zákazníci mu neplatí a nebo platí s obrovským zpožděním. Celá situace dokonce dospěla tak daleko, že je Filipova firma na hraně druhotné platební neschopnosti. Když nikdo neplatí jemu, tak logicky ani on nemá na vyplácení svých dodavatelů. Kromě toho ho otravuje i Pivoda, který by se rád na vlastní oči přesvědčil, jak je to s oním testem otcovství, které dokazuje, že dvojčata jsou právě Filipa. Ten se ale stále nemá k tomu, aby mu je ukázal.

Jaké nové příběhy nás čekají v Benátkách nad Jizerou?

Chcete vědět více? I v této nové epizodě nás totiž čekají mnohé další příběhy. Tak si rozhodně pusťte zbrusu nové pokračování seriálu Svatby v Benátkách 64. díl, které tady máme online ke shlédnutí. V televizi tato epizoda běžela v úterý 5. Května 2015, tím se ale nemusíte moc zabývat, protože s námi si jí můžete pustit online kdykoliv jenom budete chtít. Využijte tuto šanci a dobře se bavte s tímto oblíbeným seriálem televize Prima!

TOPlist