Svatby v Benátkách 72. díl online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 72. díl už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si můžete přehrát přes internet tento jedinečný seriál. Uvidíme jak Olga rozebírá s Filipem i Josém složitou situaci ohledně dětí a nebo jak se Eliška rozhodne si sbalit kufry a odjet pryč.

Pro všechny fanoušky seriálu Svatby v Benátkách tady máme skvělou zprávu v podobě nejnovějšího 72. dílu, který si u nás můžete přehrát pohodlně přes internet. Tuto epizodu jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma, vy si jí s námi můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Dnešní epizoda měla v televizi premiéru v úterý 2. června 2015, ale to vám může být vlastně jedno. Díky nám si tento povedený seriál budete moci pustit online kdykoliv jenom budete chtít.

Dali jsme si opravdu záležet na tom, abychom pro vás video získali s předstihem a v náležité kvalitě, takže pevně věříme, že vás nebude nic rušit při jeho sledování. Člověk toho má po celém dlouhém dni dost a chce si tak dozajista dobře odpočinout u kvalitního seriálu, jakým jsou právě Svatby v Benátkách. A o čem to bude dnes?

Eliška chtěla začít nový život, ale teď už ví, že v Benátkách nad Jizerou to rozhodně nebude. Právě proto se rozhodla odejít. Je pevně rozhodnutá, že své věci si balí už naposledy a že sem se rozhodně už nevrátí.

Seriál Svatby v Benátkách 72. díl online ke shlédnutí!

Lola musí říci Milánkovi celou pravdu. Ten na ní tlačil ohledně adopce, kterou ale Lola nechce a ani nemůže. Všechno se to bohužel zamotalo až moc. Lola si myslí, že to Milánek pochopí, ale ten reaguje zcela nepředvídatelně. Všechno to bude mít své následky.

Svatební salón je centrem pozornosti. Mají se zde totiž natáčet VIP zprávy televize Prima. Tam se totiž doslechli o příběhu Leoše Mareše a Petry Faltýnové, který všechny opravdu enormně zajímá. Olga z toho stejně jako ostatní nebude mít moc velkou radost, protože tato publicita může být značně dvojsečná. Navíc na to nikdo nebyl připraven a s informací přijde jako první Karel. Nejlépe si vede Helena. Později za Lolou přijde samotný Leoš Mareš, který má takový svůj velmi specifický nápad.

Davidovi se nedaří v ordinaci. Po dlouhé době tady má případ, se kterým si neví rady. Je to Aronův bolavý zub. Doktor Jonáš ale případ vyřeší s naprostým přehledem.

Největší drama se odehrává u Olgy doma a můžou za něj jak jinak, než její muži. Olga řekne Josému pravdu od Filipa. Ten jí trpělivě vyslechne a tváří se, jako že není vůbec překvapený. Ve skutečnosti to v něm ale pěkně vře a když se s Filipem potká v Corridě naživo, tak je z toho pěkná strkanice. Olga pak celou pravdu řekne i svým dětem. Malý Dan se s tím vypořádává po svém.

Svatební salón je nyní v centru pozornosti.

To a ještě daleko více už uvidíte v nejnovějším pokračování seriálu Svatby v Benátkách 72. díl, který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Jeno pro připomenutí opakujeme, že v televizi se tento díl vysílal v úterý 2. června 2015 v hlavním vysílacím čase.

Přímo zde si ho můžete přehrát pohodlně a zdarma a to na pouhých pár kliknutí myši. Neváhejte ani chvilku a pojďte využít této skvělé šance, která už se nemusí hodně dlouho opakovat. Nám nezbývá nic jiného, než vám k tomu popřát příjemnou zábavu.

TOPlist