Vraždy v kruhu 11. díl – online ke shlédnutí

Seriál Vraždy v kruhu 11. díl – Budu v tvých vzpomínkách online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme jenom pro vás připravili zbrusu nový díl seriálu Vraždy v kruhu od České televize. Tuto epizodu tady pro vás máme naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte si jí hned pustit!

Pro všechny fanoušky kvalitních detektivek, tady máme další pokračování oblíbeného krimi seriálu Vraždy v kruhu od České televize. Je to v pořadí už jedenáctý díl tohoto seriálu, který nese název „Budu v tvých vzpomínkách”. V televizi se tato epizoda vysílala v pondělí 16. Března 2015, ale vy na to nemusíte brát nijak zvlášť velké ohledy, protože jak už jsme řekli, tak právě s námi si můžete tuto epizodu pustit hezky online a navíc kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu jedinečná možnost, kterou byste měli co nejdříve využít. A o čem bude příběh právě toho dnešního dílu?

Dnešní případ bude o maskovaném antihrdinovi. Ten využívá anonymity, kterou mu maska dává k různým brutálním útokům a zločinům. Za velmi krátkou dobu se stal doslova postrachem celé Prahy, kterému nikdo nemůže přijít na jméno, už jenom proto, že jeho pravá identita zůstává skryta. Major Holina už je mu ale na stope, Sabina pro něj sestavila další speciální horoskop, který mu hodně pomůže v pátrání. Samozřejmě ale nemůže spoléhat jenom na něj a neméně důležité je i pravá kriminalistická práce.

Vraždy v kruhu 11. díl online pro vás.

V tomto případu se ukáže i majorka Šotolová, která je rovněž velmi zkušenou a dobrou detektivkou. Je to právě ona, která vytipuje podezřelého. Tím by měl být pan Ráček. Na první pohled na něj sedí veškeré indicie, i když důkazy samozřejmě žádné nejsou. Ráček se vždycky choval násilnicky a to dokonce proti vlastní rodině, obzvláště ženě. Kromě toho má na kontě jeden velmi podobný čin. Přímo v centru před budovou rozhlasu napadal v masce nic netušící kolemjdoucí. V celém případu je navíc jeden velký vykřičník a to je, že Ráčkova žena nedávno zmizela on sám není vůbec schopen vysvětlit, kam se poděla.

Jenže na místě činu je nalezena ještě jedna stopa, které to celé tak trochu komplikuje. Přitom jde jenom o malinký lísteček do tomboly. Do vyšetřování přitom chtějí zasahovat i další lidé, zejména příbuzní některých obětí násilí maskovaného antihrdiny. Přitom tito lidé nemají o vyšetřování ani páru a snaží se ho neuměla spojit s dalšími kauzami. Důležitý zvrat v případu přinese i soudní znalec z oboru písmoznalectví. Dojde totiž k závěru, že vrah je přeučený levák. Kromě toho ale musí Holina řešit i problémy zcela jiného druhu. Jeho paní domácí Štajfová má totiž mozkovou příhodu a umírá. Na první pohled obyčejná postarší dáma má také poměrně pestrou minulost.

Dnes bude třeba ohalit maskovaného násilníka.

Jak to celé dopadne vám už neprozradíme. Každopádně i dnes nás čekají velmi zajímavé příběhy a to nejenom z kriminalistického hlediska, ale samozřejmě se podíváme i na život majora Holiny a jeho kolegů policistů. Dnešní pokračování seriálu Vraždy v kruhu 11. díl běželo v televizi v pondělí 16. Března 2015, vy si ho však s námi můžete pustit pohodlně a zdarma online třeba právě hned teď. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte tuto jedinečnou šanci využít. Pevně věříme, že se budete dobře bavit od začátku do konce a že se seriál prožijete mnoho napínavých chvil.

TOPlist