Výměna manželek 13. 5. 2015 online ke shlédnutí

Nová Výměna manželek 8. díl je tady online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma pustit další pokračování populární rodinné reality show televize Nova. Dnes pro vás máme nejnovější epizodu vysílanou ve středu 13. Května 2015.

Týden se sešel s týdnem a je tady nová Výměna manželek – Kateřina a Dana. I dnes si své role vymění dvě naprosto odlišné ženy z úplně jiných rodin. Tou první bude starší Dana, která je už opravdu zkušenou manželkou. Děti má vlastně už dospělé a domácnost funguje jako hodinky. Možná je to pro ni až příliš velká nuda a právě proto se rozhodla přihlásit do výměny. Nyní tedy dostane přesně to co si přála a to mladou a chaotickou domácnost, která její zkušenosti potřebuje jako sůl. Každopádně s malými dětmi a mladým manželem to nebude mít vůbec jednoduché, protože jak se dá očekávat, tak oni už mají úplně jiné představy o své životě. Na druhé straně barikády pak stane mladá maminka Kateřina. Sama je ještě dítě, což bude v nové rodině dobře poznat na tom, že dostane na starost děti, které jsou téměž stejně staré jako ona. Na druhou stranu zde všechno funguje tak lehce až automaticky, z čehož je opravdu velmi překvapena.

Seriál Výměna manželek z 13. Května 2015.

Mladá maminka Kristýna byla dříve závislá.

I dnešní nejnovější Výměna manželek z 13. Května 2015 slibuje střet dvou velmi zajímavých světů. Každopádně to bude podívaná u které se vyplatí být a právě proto jsme jí připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Video s pořadem jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a vy si ho nyní můžete pustit opravdu jednoduše a pohodlně na pouhých pár kliknutí myši. Tak už se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi!

TOPlist