Výměna manželek 27. května 2015 – online ke shlédnutí

Nová Výměna manželek ze středy 27. května 2015 už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Dnes si své role vymění Věra, které je 26 let společně s Lucií 36 let. Bude to střet dvou hodně rozdílných světů. Dojde i na velké hádky a výčitky. Dnes to bude o hygieně i o životu v trvalém […]

Pro všechny fanoušky oblíbené Výměny manželek tady máme skvělou zprávu. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili online ke shlédnutí novou Výměnu manželek televize Nova ze středy 27. 5. 2015. Věříme, že i dnešní poslední květnový díl vás zaujme, protože to opět bude hodně zajímavá výměna. To je ostatně každá, ve které je na první místě hygiena. Dnešní díl neskončí jenom obyčejným konfliktem, ale rovnou udáním na sociálku. Tak vyhrocenou Výměnu jsme tady snad ještě neměli a o to větší důvod je nenechat si jí ujít.

Svou roli si tady vymění Věrka (26 let), která je skutečně z velmi sociálně slabé rodiny. Sice pracuje, ale moc peněz si rozhodně nevydělá. Věrka má manžela Petra (41 let) a dvě malé dcerky a to konkrétně Natálii (6 let) a Stephanie (1,5 roku). Společně žijí na ubytovně a z dočasného provizória se pro ně stalo trvalé bydliště. Už deset let celá rodina živoří v jednom malém pokojí a nemá kam jít. Soukromí zde neexistuje, vaření je velmi obtížné a hygiena téměř nemožná. Mladá maminka Věrka je však přesto doslova závislá na mobilu a tabletu, které jsou pro ni středobodem vesmíru. Toho všeho se nyní bude muset vzdát, protože jí čeká stěhování na zapadlou roubenku v lese, která sice oplývá mnohem větším komfortem, než její byt, ale moderní technologie k tomu bohužel nepatří.

Výměna manželek z 27. května 2015 online ke shlédnutí.

Druhou rodinku tvoří starší Lucie (36 let), dále sympatický manžel Jiří (39 let) a už odrůstající syn Martin (16 let). Je to celkem normální rodinka, až na trochu alternativní životní styl v osamocené roubence u lesa.

Dnešní díl je doslova střetem civilizací. Rodina Lucie má problémy s moderními technologiemi, zatímco rodina mladé Věrky zase se základními hygienickými návyky. Čeká nás proto opravdu tuhé střetnutí na ostří nože.

Jiří bude ze své nové manželky Věrky právem zděšen.

To je ve zkratce nejnovější pokračování reality show Výměna manželek z 27. května 2015 s Věrou a Lucii. Snad se nám podařilo vás zaujmout a pustíte si právě tuto epizodu online. Už na vás čeká naprosto pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Pojďte využít tuto šanci a dobře se bavit a třeba se trochu i zamyslet nad vlastní rodinou situací i když pevně věříme, že tak hrozné jako v dnešní Výměně to u vás rozhodně být nemůže.

TOPlist