Výměna manželek 3. díl (8. Dubna 2015) online ke shlédnutí

Pořad Výměna manželek 3. díl online ke shlédnutí. Populární reality show ze života je tady s dalším premiérovým dílem. U toho nemůžete chybět! Pojďte si ho pustit přes internet právě na této naší webové stránce. Epizodu jsme pro vás přichystali ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma.

Výměna manželek je tady s novou premiérovou epizodu ze středy 8. Dubna 2015. I dnes si pro nás zkušený team televize Nova připravil hodně zajímavou Výměnu. I dnes nás čekají okamžiky, kterých jsme ve Výměně manželek ještě svědky nebyli. I dnes to bude napínavé střetnutí dvou naprosto odlišných rodin. Jak si asi poradí mladá a hezká maminka z paneláku se životem na vesnici. A co rázná venkovanka ve městě, kde není nic jiného na práci, než péče o tři malé děti? A jak to budou snášet jejich partneři, kteří mají oba dva do dokonalosti ještě hodně daleko? Odpovědi na tyto otázky vás poskytne právě dnešní Výměna. My budeme rádi pokud se na ní podíváte s námi.

Čas rychle plyne a tak tu máme už třetí díl z nové Výměny manželek 2015. Na tuto premiérovou řadu jsme čekali opravdu dlouho, což je o to větší důvod si jí nenechat ujít. Pokud vás zajímá více, tak je rozhodně dobře, že jste zabloudili na tuto naší webovou stránku, kde vám naservírujeme video s tímto 3. dílem ke shlédnutí online. Máme tady připravené video v HD kvalitě, která hravě strčí do kapsy i běžné televizní vysílání.

Reality show Výměna manželek 3. díl.

Dnes si své role vymění postarší žena z vesnice – Dana s mladou a energickou maminkou z města – Kateřinou. Jsou to dvě ženy z úplně jiných světů. Dana pečuje nejenom o domácnost, ale i o rodinné hospodářství, takže má práce nad hlavu. To se odráží i na její rázné povaze. Přesto v ní zůstává kus rebelky, což dává najevo piercingem v obočí. Zřejmě má už několikátou můžu podobně jako její manžel. To mnohem mladší Kateřina vypadá o poznání usedleji. I když i ona se v panelákovém bytě v Orlové rozhodně nenudí. Pečuje tady o své tři děti a navíc má laxního manžela, který se do ničeho zrovna nehrne.

Mnohem větší problémy ale bude mít Kateřina se svým náhradním manželek Mílou. Ten je i ve svém věku stále při chuti a neopomenou jedinou příležitost, aby z něj vypadl nějaký slizký dvojsmysl nebo pobídka. Nevyhýbá se ani těm nejintimnějším tématům, takže si Kateřina nemůže být nikdy jistá, kdy se jedná o jeho hloupí vtípek a nebo skutečnou narážku. To Dana bude mít problém, když se začne pokoušet dávat svého nového línějšího manžela do latě. Zprvu klidná výměna se rázem stává ostrou výměnou názorů. Honza sice začne něco dělat, ale doprovází to řevem při každém kroku. Dana ho stejně jako mi diváci sledujeme s úsměvem na tváři.

Kateřina a Míla se docela dobře snáší.

Dnešní Výměna manželek 3. díl se bude vyvíjet opravdu zajímavě. Opět nás čekají i vypjaté chvíle a hádky. Samozřejmě to nebude tak ostrý konflikt jako v předchozím díle, ale i tak to bude rozhodně stát za to. Navíc tentokrát půjde o spor o úplně jiné věci. Dnešní epizoda měla svojí televizní premiéru ve středu 8. Dubna 2015. Nyní je tady připravena pro vás online ke shlédnutí kdykoliv jenom budete chtít. Více už k tomu nemáme moc co dodat. Prostě si jí pojďte pustit a dobře se u ní bavte. Třeba se i vy inspirujete nějakým nápadem jak zlepšit fungování právě té vaší domácnosti.

Video s novým dílem Výměny manželek 2015 naleznete rovněž na této partnerské webové stránce.

TOPlist