Výměna manželek – Petra a Lada (29. Dubna 2015) online

Nejnovější pokračování pořadu Výměna manželek ze středy 29. dubna 2015 je tady pro vás připravené k přehrání přes internet. Pojďte si i vy pustit pohodlně a zdarma přes internet další pokračování této oblíbené reality show ze života. Dnes si role vymění manželky Petra a Lada.

Určitě jste už byly netrpělivý na zbrusu nové pokračování Výměny manželek, které jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. Jedná se už v pořadí o šestý díl, který měl svojí premiéru na televizních obrazovkách ve středu 29. Dubna 2015. Na předposlední dubnový den si pro nás tvůrci této povedené show připravili opravdu hodně povedený díl. I dnes to bude střetnutí dvou naprosto odlišných světů, které bude místo i hodně drsné. Tak už to ale prostě v životě chodí a nemůže to být jinak.

Své role si dnes vymění Lada a Petra. Ta první je ambiciózní vysokoškolsky vzdělaná žena, která chce pro sebe i svou rodinu to nejlepší. Druhá je typicky středostavovská manželka, v jejich panelákovém bytě musí panovat tvrdá disciplína a to především kvůli manželovi Tondovi, který je zvyklý na veškerý komfort.

Výměna manželek - Petra a Lada z 29. Dubna 2015.

Největší dusno bude právě v nové domácnosti Lady a Tondy. Tito dva si hned od začátku nesednou. Lada je vzdělaná a poměrně volnomyšlenkářská. Běžné starosti jako například vaření bere trochu s nadhledem. Jenže Tonda vyžaduje teplou stravu a to i k večeři. Navíc polévku nepovažuje za jídlo a za takový prohřešek je ochotný svou manželku i seřvat.

Jak si nové maminky porozumí se svými novými dětmi?

Tento zbrusu nový díl Výměny manželek s Petrou a Ladou vypadá opravdu zajímavě. Doufáme, že i vy mu dáte šanci a pustíte si ho. V televizi měl svojí premiéru ve středu 29. Dubna 2015 v hlavním vysílacím čase na televizi Nova. Opět nás čekají dramatické chvíle i střetnutí naprosto rozdílných přístupů v péči o domácnost, výchovu dětí i rodinných vztahů. Zkrátka situace, které si rozhodně nechcete nechat ujít. Právě proto jsme ostatně tuto epizodu pro vás nahráli online ke shlédnutí. Video je pro vás připraveno na této webové stránce naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte tuto šanci využít hned teď!

TOPlist