Výměna manželek VI. – 13. září 2013 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 3. díl Výměny manželek z nové premiérové VI. řady 2013. Přehrajte si jednoduše a zdarma přes internet novou epizodu oblíbené rodinné reality show televize Nova Výměna manželek. A jaké dvě ženy si vymění své role dnes? Bude to opravdu netypický pár. První bude čtyřiadvacetiletá Lenku Marková a druhá a druhá žena zase […]

Na této stránce si můžete pustit zdarma nejnovější 3. díl seriálu Výměna manželek VI. vysílaný v pátek 13. září 2013 na televizi Nova. A na nás vlastně čeká tomto nejnovějším díle z oblíbené šesté řady Výměny manželek? No nebude toho opravdu málo a vy už jste určitě nedočkavý.

Deset dní si opět prožijí v jiných rodinách dvě naprosto odlišné ženy. Mladá maminka Lenka Marková, která je na mateřské dovolené se svým prvním dítětem si vyzkouší jaké je to pečovat o opravdu velkou rodinu. A to hned se čtyřmi dětmi všech věkových kategorií. A nutno dodat že jedna z mladších dcer je opravdu hodně hyperaktivní. Lenka je opravdu zajímavá žena, ačkoliv je vyučená kuchařka, tak její recepty jako kuře na paprice bez kuřete se dají označit za opravdu hodně zvláštní.

Na druhou stranu si pak bude muset zvykat temperamentní maminka od čtyřech dětí, která doma najde velmi laxního a doslova až zpomaleného manžela. Navíc v domácnosti, která funguje velmi záhadným způsobem. No vlastně spíš nefunguje. A to tady mají pouhé jedno dítě!

Nový díl Výměny manželek 6. řada z pátku 13. 9. 2013 jsme pro vás připravili online ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma přes internet přímo zde na této stránce. Rozhodně tak moc dlouho neváhejte a nový díl reality show Výměna manželek si pusťte. Určitě se budete skvěle bavit.

Za nás vám přejeme příjemnou zábavu při sledování.

TOPlist