Žena za pultem 1. díl (Anna nastupuje) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet 1. díl legendárného českého seriálu Žena za pultem. Legendární český seriál byl natočen podle scénáře Jaroslava Dietla. Hlavní roli prodavačky v samoobsluze si zahrála Jiřina Švorcová. Seriál zachycuje jeden rok v jejím životě stejně tak v chodu jedné pražské samoobsluhy, kde začala pracovat.

Online ke shlédnutí legendární normalizační seriál Žena za pultem 1. díl – Leden. Přehrajte si pohodlně a zdarma první epizodu tohoto hodně zajímavého seriálu z prostředí pražské samoobsluhy. Hlavní roli ztvárnila Jiřina Švorcová, pro kterou se seriál stal jedním z jejich nejznámějších děl.

Autorem scénáře nemůže být nikdo jiný než Jaroslav Dietl.

Seriál je příběhem života Aničky Holubové ale i mozaikou příběhů jednotlivých lidí, kteří pracují v jedné pražské samoobsluze.

Všechno začíná v lednu, kdy prodavačka Anna Holubová nastupuje do nové práce v jedné pražské samoobsluze. Musela se přestěhovat od nevěrného muže, se kterým se rozvedla. Teď se musí postarat o své dvě děti i novou práci. Sžívání v novém kolektivu jde překvapivě dobře a všichni si ji zde oblíbí. Teda skoro všichni, protože s nevrlým zástupcem šéfa má problém opravdu každý.

Jenže to by nebyla Anička Holubová, aby se vším nedokázala pořádně poprat. První díl seriálu se jmenuje „Anna nastupuje” odehrává se v Lednu a vypráví právě příběh Anny Holubové.

Seriál byl ve své době velmi oblíbený a i dnes je zajímavým okénkem, kterým můžeme nakouknout do historie. Samozřejmě je nutné vidět určitě ideologické prvky. Těžko si představit, že v době socialismu byly plné regály a usměvavé prodavačky samozřejmostí.

Seriál Žena za pultem 1. díl si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přímo zde z této stránky. Přejeme vám příjemnou zábavu při jeho sledování.

TOPlist