Výměna manželek 4. díl (15. Dubna 2015) online

Nový Výměna manželek 4. díl z nové série z roku 2015 je tady. Dnes si své role vymění Jarka s Kristýnou. Jak se dvě naprosto rozdílné ženy poperou s odlišnými domácnostmi? To už uvidíte v nejnovější Výměně, která měla svojí televizní premiéru ve středu 15. Dubna 2015 na obrazovkách televize Nova.

Týden se sešel s týdnem a máme tu další pokračování oblíbené Výměny manželek. I dnes to rozhodně bude stát za to, protože nás čeká zbrusu nový premiérový díl. Opět nahlédneme do dvou typických českých domácností. Dnes to sice nebude takový fičák, ale o zajímavé momenty rozhodně nebude ani chvilku nouze. Dnes budeme opět svědky výměny, kdy si své role prohodí žena s klidné domácnosti z města s ženou z venkova zvyklou žít velmi aktivní život. Už jenom to sama o sobě bude velkou třecí plochou, což budeme sledovat od začátku do konce.

A o čem vlastně bude dnešní díl? Největší šok čeká na Kristýnu. Mladou ženu z města, kterou už na dálku poznáte podle krátkých tmavě hnědých vlasů a rovnátek. Kristýna je moderní a aktivní žena, která je zvyklá stále něco dělat ať už je to péče o domácnost a nebo se prostě bavit. Tady jí čeká spíše to druhé. Navíc je to velmi zapřísáhla nekuřačka. Kristýna teď přichází do prostředí, které pro ní bude jako zjevením ze špatného snu. Absolutně líny manžel Jiří, chudoba a smrad s cigaret. Domeček nové rodinky je nejenom velice skromný, ale navíc doslova prolezlý plísní.

Výměna manželek 4. díl online ke shlédnutí.

Na Kristýnu čekají hotové galeje. Nového manžela se snaží přesvědčit alespoň k nějaké aktivitě, ale ten se stále do ničeho nemá. Všechno svádí na to, že je zrovna olympiáda, na kterou se nutně musí dívat, ale celý problém je daleko širší. Sport je jenom z jednou z jeho dalších výmluv. Pravdou je, že i s plísněmi by se dalo leccos dělat, ale stálo by to třeba nějakou práci, do čehož se rozhodně nemá.

Jak se dá čekat tak i žena z této domácnosti je poměrně laxní a klidná. Jmenuje se Jarka a z její apatického domova jí čeká obrovská změna. Krásný dům, kde je pořád něco co dělat. Navíc k domku patří i malé hospodářství a dva poměrně malý kluci, kteří díky své specifické výchově dokážou dělat i pořádnou neplechu. I Jarka ale dokáže najít leccos, co by se dalo v nové rodině vylepšit. Je ale otázkou, zda zrovna ona patří k těm povolaným, kdo by měl radit. Každopádně na obou stranách vypadá výměna celkem klidně a i když nikdo z dotyčných není v novém prostředí šťastný, tak si alespoň nijak zvláště nejde po krku s novým partnerem. Každopádně setkání mezi osmi očima bude hodně zajímavé a kupodivu bude obsahovat i spoustu celkem konstruktivní kritiky. Snad si z ní oba dva páry hodně odnesou.

Jiří s Jirkou jsou opravdu lenivý pár.

To je v naprosté zkratce obsah nejnovější epizody reality show Výměna manžele 4. díl (2015) od televize Nova. Je to další premiérový díl, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Budeme u toho i my a právě proto vám přinášíme tuto epizodu online a v prémiové kvalitě. V televizi se tento díl vysílal ve středu 15. Dubna 2015 v hlavním vysílacím čase na Nově. Ostatně se určitě sluší, aby tato partnerská show ze života dostala takto odpovídající prostor. Víc už k tomu nemáme moc co dodat. Prostě si nový díl Výměny pusťte a uvidíte sami. My jsme ho pro vás připravili ke shlédnutí přímo zde na těchto webových stránkách a to naprosto pohodlně a zdarma.

TOPlist