Ordinace v růžové zahradě 590. díl online ke shlédnutí

Seriál Ordinace v růžové zahradě 590. díl k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi pustit další pokračování oblíbené Růžovky. Exkluzivně a jenom pro vás jsme připravili aktuální vydání tohoto seriálu se čtvrtka 3. září 2015. Pokud patříte mezi věrné fanoušky tohoto seriálu, nebudete zklamáni.

Opět se vydáme do městečka Kamenice, které nás překvapí svými každodenními příběhy. Naši hrdinové jako doktor Mázl, doktor Suchý nebo třeba Tomáš Zajíc prožívají své neobyčejné životní příběhy.

Aktuální epizoda Růžovky slibuje opravdu velice zajímavou a napínavou podívanou. Podle našeho názoru, byste jí rozhodně neměli promarnit. Čekají vás příběhy ze života, které budu budou plné emocí a zajímavých chvil. Určitě už jste zvědavi o co vlastně půjde? Jaké momenty a střípky života našich hrdinů se asi dozvíme dnes? Nemusíte se bát. My vám všechno prozradíme v následujícím krátkém shrnutí. Jenom bychom Vám rádi připomněli, že dnešní 590. díl ordinace v růžové zahradě, se v televizi vysílal ve čtvrtek 3. září 2015. Toto datum ale už můžete začít brát jenom jako čistě orientační, protože s námi si můžete pustit váš oblíbený seriál zdarma přes internet kdykoliv jenom budete chtít. A to je opravdu neopakovatelná příležitost.

Nová Ordinace v růžové zahradě 590. díl online ke shlédnutí.

A o čem to tedy bude konkrétně? Radek ze sebe stále nedokáže smést tu nehoráznou smůlu kterou má. Jenže teď je to ještě daleko horší, než tomu bylo kdykoliv v minulosti. Dokud byl jenom špatný doktor, tak se to dalo ještě snést, ale zdá se, že chyby které dělá jsou čím dál tím větší. Jednoho své malého pacienta totiž Radek ohrozí přímo na životě. Za všechno může špatně stanovená diagnóza a nevhodné léky. Dítě nakonec přežije, ale je jasné, že to pro Bělu bude onen impuls, aby s Radkem začala konečně něco dělat. Celé to ale nakonec nejvíc odskáče Honza Pantoflíček. Pod návalem stresu totiž dostane přímo v Ordinaci infarkt. Pomoc je naštěstí rychlá, každopádně to nic nemění na tom, že se jedná o opravdu mezní situaci.

Bobo Švarc se chystá na další pokus o vraždu Heluš. Tentokrát už mu docházejí kreativní nápady a tak zřejmě bude riskovat. Ve vhodný moment chce strčit do Heluš a shodit jí ze schodů. To je opravdu nepěkný konec, který bychom nikomu nepřáli, ale přeci jenom díky bohu, za to, že je Švarc takový patolízal a nakonec to stejně nebude schopný udělat pořádně.

Tomáš Zajíc si dál náramně užívá své nové rychle nabité postavení. Teď se mu nemůže nikdo postavit a nikdo se s ním nemůže rovnat. Je přeci novým zastupujícím ředitelem. Spíše než o běžný chod nemocnice se ale zajímá o to, jak by si mohl došlápnout na Kateřinu a Jirku. Tomáš je plný zášti a závisti, přestože je to právě on, kdo má všechno na co si jenom vzpomene. Ale jak pravý staré moudré přísloví, tak s jídlem rostě chuť. A tu má Tomáš opravdu nezměrnou. Jenže když se Jirka dozví o tom, že Tomáš Kateřinu vydírá, aby se k němu vrátila, tak mu definitivně rupnou nervy a vrhne se na něj. Brutálně ho zbije, ale Tomáš se mu jenom vysmívá. Právě totiž porušil svou podmínku a pokud ho nahlásí na policii, tak půjde automaticky sedět do vězení.

Co nového chystá zákeřný Tomáš Zajíc dnes?

Tak nějak bude vypadat nejnovější epizoda seriálu Ordinace v růžové zahradě 590. díl. Určitě nám dáte za pravdu, že dnes se toho v ní bude dít opravdu dost zajímavého. Právě proto jsme si tento aktuální díl pro vás i připravili online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu unikátní šance, která už se nemusí dlouho opakovat. Máme pro vás nachystané video ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. Tak toho využijte a pojďte do toho s námi.

TOPlist