Policie Modrava 7. díl (5. Dubna 2015) online pro vás

Nové pokračování seriálu Policie Modrava 7. díl si můžete přehrát přes internet. Přímo zde jsme pro vás připravili video s touto epizodou tak, abyste si jí mohli pustit naprosto jednoduše a zdarma online. Díky internetu si jí pustíte kdykoliv jenom budete chtít. Využijte tuto skvělou šanci.

Populární detektivní seriál televize Nova je tady se zbrusu novou epizodou. I dnes na nás čeká další napínavý kriminální případ přímo ze šumavských hvozdů. Podařilo se nám vás zaujmout? Pak je to jenom dobře, protože pak si tento sedmý díl Policie Modrava (7) vysílaný v premiéře v neděli 5. 4. 2015 určitě nenecháte ujít. Dnes bude šéfka kriminalistů Jana Vinická přímo na dosah jednoho zločinu, který možná souvisí s dalším. Podaří se jí propojit všechny indicie.

Jana si společně s inženýrem Hofmanem vyrazí na módní přehlídku v oblíbeném hotelu Srní. Celá zábavná akce je ale narušena loupeží. V zázemí hotelu je přepadena modelka, která má na sobě velmi cenný zlatý náhrdelník posázený diamanty. Maskovaný lupič zmizí stejně rychle jako se objevil. Jana cítí, že tady není něco v pořádku. Pachatel byl opravdu velmi rychlý a sebejistý. V kritickou dobu se ale v zákulisí hotelu nacházeli pouze čtyři lidé. Byl to majitel modelingové agentury Tomáš Černý, který přehlídku pořádal. Z hotelového personálu pak číšník Holoubek a člen úklidové čety Zdeněk Klásek, posledním byl extravagantní Čechoameričan Jan Zdražil. Je velmi pravděpodobné, že to musel být jeden z nich.

Policie Modrava 7. díl z 5. Dubna 2015.

Jana se snaží tento případ objasnit sama. Ještě než se jí ale povede provést všechny výslechy, tak je Čechoameričan Zdražil nalezen ve svém hotelovém pokoji mrtví. Je na snadně, že někdo z těch tří opravdu musel být pachatelem a teď po sobě zametá i poslední stopy.

To je ve zkratce nejnovější pokračování seriálu Policie Modrava 7. díl, který přinášíme exkluzivně pro vás online. Pojďte si i vy pustit tuto epizodu opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Určitě nebudete litovat.

Jana Vinická se sama ujme vyšetřování!

TOPlist