Přístav 14. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 14. díl online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si přehrát pohodlně a zdarma přes internet nové pokračování oblíbeného seriálu Přístav televize Prima. Exkluzivně pro vás zde máme novou epizodu ze středy 14. října 2015.

Nový romantický seriál Přístav od televize Prima je tady se svým dalším vydáním. To si samozřejmě za žádnou cenu nemůžeme nechat ujít ani my. Právě proto jsme si ho pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Čekají na vás opět hodně zajímavé příběhy, které napsal sám život. Někdy je to docela sranda a jindy zase holt trochu smutné. Marek Skála už je ve svém životě zvyklí na obojí.

V nové části českého romantického seriálu Přístav budete svědky toho, jak Ouško pořádně prohledá kvartýr Skálových, ve kterém ovšem vůbec nic nenajde. Hájek to již nevydrží a řekne Tereze, že jí miluje. Marek si vezme do parády Krupici a ošetří její nohu. Při ošetření to mezi nimi opět zajiskří, což se nebude líbit Krupičkovi, který Krupici udělá doma kázání. Pivoda pojede do porodnice a Libuše s Aloisem budou velmi nervózní. Na svět přijde malá Klára, která se má čile k světu. V Zátoce se objeví Lukáš s Petrem, což jsou bývalí študáci pana Skály.

Seriál Přístav 14. díl online ke shlédnutí.

Chcete vědět víc? Tak se na to pojďme společně podívat ještě o něco více podrobněji. ROzhodně je na co.

V Zátoce se objeví Lukáš s Petrem, což jsou bývalí študáci pana Skály. Johaně se bude líbit Petr, ovšem do Johany se pro změnu zabouchne nesmělý Lukáš. Je to ale náhoda, že se tady objevili a co vlastně chystají. Třeba i Marka přesvědčí, že to v tom školství přeci jenom nebylo tak špatné jak si on myslí.

Hájek to již nevydrží a řekne Tereze, že je do ní až po uši zamilovaný. Marek si vezme do parády Krupici a ošetří její poraněnou nohu. Při ošetření to mezi nimi opět zajiskří, což se nebude líbit Krupičkovi, který Krupici udělá doma pořádné kázání. Že by některé partnerské vztahy přeci jenom nebyly tak pevné, jak se na první pohled zdají?

Ouško pořádně prohledá kvartýr Skálových, ve kterém ovšem vůbec nic nenajde. Bude zřejmě muset změnit svojí taktiku.

Lily bude koncertovat v možná nejhezčím českém městě – Českém Krumlově.

Pivoda pojede chvatně do porodnice a Libuše s Aloisem budou velmi nervózní. Na svět přijde malá Klára, která se má čile k světu. Všichni jsou rádi a oslavují, že to tak hezky dopadlo.

Šimáček hodlá s Markétou a Ivanou strávit několik krásných dní, nicméně po prvním nezdaru se vypaří jako pára nad hrncem.

To je to hlavní z nového pokračování seriálu Přístav 14. díl. Snad se nám podařilo vás zaujmout. Podle nás za to rozhodně nový Přístav stojí. Právě proto jsme pro vás nahráli video s touto epizodou ve skvělé kvalitě a nyní vám ji nabízíme online ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit opravdu velmi pohodlně a zdarma. Všechno je to jenom otázka pár kliknutí myši. To by zvládl snad úplně každý. Jinak v televizi měl tento díl premiéru ve středu 14. října 2015. To to ale utíká nemyslíte? Tak si ho prostě a jednoduše pusťte s námi a dobře se bavte!

TOPlist