Přístav 8. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 8. díl (23. září 2015) online ke shlédnutí. Jedinečná možnost přehrát si přes internet nový seriál televize Prima. Přímo tady pro vás máme jeho nejnovější pokračování. Rozhodně nebudete litovat, pokud si ho přehrajete právě a jenom s námi.

Dnes nás čeká jedna opravdu vtipná historka spojená s Pátkem. Nebo uvidíme jak Marek Skála dál bojuje se svými finančními i rodinnými problémy. To všechno v kulisách romantické zátoky. Seriál Přístav 8. díl bude určitě skvělá podívaná. Pojďte na chvíli hodit stranou veškeré všední starosti a skvěle se bavit s tímto opravdu povedeným seriálem. Martin Dejdar v hlavní roli opravdu exceluje a stejně tak další dobře známé postavy ze seriálu Svatby v Benátkách. Jinak bychom vám rádi ještě připomněli, že dnešní díl měl svojí premiéru 23. Září 2015.

Pátek není řádný lidumil a ani značně morálně pochybné činy mu nejsou cizí. Nyní se tedy ukáže v pravém světle, když ukradne kolo. Jenže to není všechno. To kolo pak vezme a vymění ho s Markem za obraz přímo zde Zátoky. Pivoda má smysl pro humor a tak přimaluje na obraz Pátka s mIlenou.

Seriál Přístav 8. díl online ke shlédnutí.

Krupička se dál učí plavat. A to ačkoliv to minule nedopadlo moc dobře. Málem se utopil, ale jeho odhodlání je až příliš silné. Touží po tom se tak trochu předvést a hlavně se to musí naučit na dovolenou, aby své ženě nedělal ostudu. Jenže z jeho tréninku je téměř veřejné vystoupení. Celá Zátoka je u vody a sleduje jak plácá. Všichni z toho samozřejmě mají obrovskou zábavu. Krupička je ale nažhavený a své diváky vůbec nevnímá.

Marek nevydrží tlak na svou osobu a znovu to přežene s pitím. Všeho si všímá i Oušku, který do Marka hučí, aby s tím něco udělala a pomohl svého kamarádovi se postavit na nohy. Marek se nechal zlomit protože potřeboval peníze, které nakonec přijmul od Johany. Tím ale samozřejmě naštval svojí manželku a dceru Terezu, která se to celé nakonec stejně dozvěděla. To je pro jejich vztah opravdu těžká rána.

Nová epizoda Přístavu ze středy 23. září 2015.

Opět se potkáme i Mírou Šimáčkem. Ten přijel jak jinak, než za Ivanou a on vidí, že Ivana na tuto novinku reaguje celkem kladně.

To je ve zkratce nové pokračování seriálu Přístav 8. díl, který vám přinášíme online ke shlédnutí.

TOPlist