Přehrát film Méďa 2 (2015) online!

Film Méďa 2 k přehrání přes internet. Vyhulený méďa Ted se vrací. Tentokrát dospěl a chce založit rodinu. Vzhledem k tomu, že je plyšák to není jednoduché.

Komedie Méďa 2 k přehrání zdarma přes internet. Pojďte si s námi naprosto pohodlně a jednoduše tuto skvělou americkou komedii. Pevně věříme, že nebude zklamáni a budete se s tímto snímek výborně bavit od začátku do konce. I když v případě tohoto ujetého snímku je snad zábava naprosto zaručena. Náš chundelatý chlupáč medvídek Ted dospěl. Stále ho sice baví vyhulovat a bavit se, ale přeci jenom už má i nějakou zodpovědnost.

Méďu Teda nadobro změnila jeho láska Tami-Lynn. Nádherná vysoká blondýna, která pracuje jako pokladní. Rozumu možná moc nepobrala, ale tělo má tedy božské. Navíc je ochotná si vzít Teda za muže, tedy alespoň za medvěda jestli se tomu tak dá říkat. Tady není vůbec žádný problém. Mají krásnou svatbu a mají se rádi. Jenže pak Ted zatouží po dalším levelu a to, aby jejich rodina byla kompletní. Je přeci plyšový méďa a ten je určený především pro děti. A kdo ví, třeba by si tentokrát také mohl hrát on s ním.

Tami také není proti. Jenže je tu jeden malý technický problém a to jak zajistit otěhotnění. Ted si sice s holkama umí užívat jedna báseň, ale s otěhotněním by mohl být trochu problém. Přeci jenom se jedná o dva tak trochu nekompatibilní živočišné druhy. Naštěstí je tady věrný kamarád Johny, který by s tímto problémem mohl pomoci. Johny se ukáže jako opravdový kamarád a s darováním svého materiálu nemá vůbec žádný problém.

Film Méďa 2 k přehrání online.

Jenže pokus s ním někdo problém má, tak jsou to úředníci na sociálce. Ty svorně zastávají názor, že plyšový medvídek by se neměl stát otce. Jenže to netuší, že Ted je medvěd s dravostí opravdové šelmy. Nemá v úmyslu se zdát jenom tak lehce. Ted a Johny si tak najmou skvělou právničku a jsou ochotni za svojí pravdu bojovat až do konce.

No je to sice trochu neortodoxní absolventka práv, která si sama ráda občas zahulí, ale aspoň je s ní sranda. Ostatně se říká, že s humorem jde všechno líp. Šance na úspěch u soudu jsou sice malé, ale stále tady jsou. Tahle vyhulená parta navíc spolu zažije opravdu skvělé chvilky. Místy možná sice trochu šílené, ale možná právě díky tomu na ně budou vzpomínat až do konce svého života. A jak už to dopadne s nápadem Teda a Tami založit rodinu, vám samozřejmě neprozradíme. Od toho si můžete tento skvělý snímek přehrát sami.

Podaří se Tedovi založit skutečnou rodinu?

Nám už nezbývá nic jiného, než vám popřát, abyste se dobře bavili. Film Méďa 2 nebo-li v anglickém originále Ted 2 jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. U nás si ho přehrajete opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Video je v perfektní kvalitě, takže po technické stránce opravdu není moc co řešit. Film natočil režisér Seth MacFarlane, který je ostatně i spoluautorem scénáře ještě s Alec Sulkin, Wellesley Wild. Premiéra v českých kinech se konala ve čtvrtek 2. července 2015. Jak už jsme ale řekli, tak tím se nemusíte nijak zvláště zabývat, protože s námi si film pustíte naprosto pohodlně a zdarma online!

TOPlist