Přehrát online Harry Potter a Kámen mudrců (2001) zdarma!

Film Harry Potter a Kámen mudrců k přehrání zdarma přes internet. Pojďte si s námi pustit první hraný film s Harry Potterem. Ten se stal doslova legendárním a znamenal obrovský hit. I nyní po těch mnoha letech se stále jedná o opravdu nesmírně zajímavý snímek, který stojí za pozornost.

Právě proto si ho můžete přehrát online přímo zde. Pojďte se podívat jak Harry nastoupil do prvního ročníku školy v Bradavicích, aby zde našel nové přátele, stejně jako nepřátele. Bude to opravdu ohromující zážitek. Film režíroval Chris Columbus pod přímým dohledem autorky knižní série J. K. Rowling. Samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na Steva Klovese, který je autorem scénáře. Film měl premiéru v českých kinech 14. 2. 2002, ale od té doby byl samozřejmě mnohokrát už uváděn i v kinech, nejčastěji na Nově. Jedna z těchto posledních repríz byla například v sobotu 4. července 2015. Vy se však na toto datum nemusíte nijak zvláště ohlížet, protože s námi si film pustíte pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete budete chtít.

Film Harry Potter a Kámen mudrců jsme pro vás nahráli online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Video je ve skvělé HD kvalitě, což zaručuje vysokou úroveň obrazu i zvuku. Pevně věříme, že si tento dobrodružný film o malém kouzelníkovi nenecháte ujít.

Příběh asi není potřeba nijak zvláště rozebírat. Podíváme se na dětství Harryho Pottera, které nebylo zrovna moc šťastné. Jako malé miminko byl totiž čaroději Brumbálem, Hagrid a McGonagallovou přinese před dům své tety. Jeho rodiče zemřeli a nebyl nikdo jiný, kdo by se o něj postarat. Vernon a Petunie Dursleyovi se sice o dítě postarali, ale láskou ho zrovna moc nezahrnovali.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001) online a zdarma!

Ve svých 11 letech objevil Harry Potter své kouzelnické schopnosti. Bylo to jako procitnutí z čista jasna. Harry se od čaroděje Hagrida dozví celou pravdu o sobě i své rodině. Jeho rodiče byli dobří čarodějové a zahynuli při souboji se zlým lordem Voldemortem. Harry zároveň dostane možnost přihlásit se na školu kouzel a čar v Bradavicích. Znamenalo by to naprostý obrat v jeho životě, ale Harry neváhá a chce to zkusit.

Už jenom cesta do Bradavic je obrovské dobrodružství přes ukryté nástupiště 9 3/4. Na druhou stranu si díky tomu Harry Potter najde skvělé nové přátele: Hermionu a Rona. Všichni se nakonec stanou žáky velmi prestižní koleje Nebelvír. Harry navíc zjistí, že je opravdový talent na létání na koštěti a brzy ho tak čekají i první sportovní úspěchy v netradiční kouzelnické hře zvané famfrpál.

To ale není všechno, na Harryho toho čeká daleko více. Třeba i rozluštění první velké záhady, která se týká tajemného Kamena Mudrců, který vyrobil alchimista Nicolas Flamel. Touží po něm i Voldemort, čemuž musí Harry zabránit.

Mladý Harry Potter nastupuje na školu v Bradavicích.

Zajímá vás více? Tak si přehrajte online film Harry Potter a Kámen mudrců (2001). Na této webové stránce vám ho přinášíme naprosto pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Neváhejte už ani chviličku a pojďte do toho s námi. Harry Potter je opravdu krásný film, který byl prvním v celé sérii. Je to počátek filmové série, která změnila svět.

TOPlist