Kde hledat kvalitní filmy online?

Najít kvalitní filmy online není nic jednoduchého. Nabídka je sice široké, ale chybí u nás propracované služby jako je třeba americký Netflix. I tady se však snad blýská na lepší časy a podobných služeb bychom se mohli dočkat u nás. Samozřejmě první vlašťovky kvalitního online obsahu už tu máme také.

A můžeme jich jmenovat celou řadu. Například služby jako O2 TV, které nabízí jak televizní pořady, tak i obsáhlou databázi filmů. Možnost kouknout se na jakýkoliv pořad i zpětně je opravdu velmi lákavá skoro až nedocenitelná.

Své streamovací služby pak mají v podstatě i všechny televize. Česká televize má své iVysílání.cz, které je velmi propracované a navíc nabízí vše naprosto zdarma. Tedy pokud se jedná o pořady české televize. Zejména s filmy a seriály je to mnohem složitější. I ty se zde mohou objevit online, ale například jenom na omezenou dobu. A někdy se prostě práva nepodaří zajistit vůbec a tak máme my diváci smůlu.

Další na řadě jsou projekty ostatních televizních stanic. Televize Prima má tak svůj web play.iprima.cz. I zde jsou pořady televize nabízeny zdarma, ale už je přeci jenom nutná registrace. Nejoblíbenější komerční televize Nova šla ještě dál a má tak dvě související služby. Tou první je Novaplus.cz a druhou placené Voyo.cz. Služby komerčních stanic jsou sice zdarma, ale zato zatíženy opravdu masivní komerční reklamou, která vás neváhá vyrušit každých deset minut. Navíc se už zdaleka nejedná o jeden reklamní spot, ale klidně pět najednou.

Web cinemio.4fan.cz nabízí spoustu kvalitních filmů!

Své online filmové a televizní služby ale nabízí i další subjekty například operátoři kabelové televize, či přímo samotné televize, kde jedním z průkopníků je HBO se svým projektem GO.

Další možnost je využít specializované webové stránky. Ty to sice nemají jednoduché a kvalitní obsah se na nich obtížně hledá, nebo je zde dostupný jenom po omezenou dobu, ale pravdou zůstává, že je to jedna z mála možností, která opravdu funguje. My pro vás máme náš osobní tip na web Cinemio.4fan.cz, kde se snaží přinášet opravdu kvalitní filmy a seriály. Tedy jak po technické stránce, tak samozřejmě i obsahové. Samozřejmě ne vždy se podaří film držet online dlouho dobu, ale každopádně se zde alespoň snaží.

Další tipy na zajímavé weby a projekty s online filmy se pro vás budeme snažit najít co nejdříve. Sledování filmů je opravdu pohodlné a zábavné a tak snad pochopíte, že se nejedná o úplně lehkou záležitost pro vás takovou službu zprostředkovat. Zůstaňte s námi a zůstaňte naladěni a my se vám pokusíme přinést to nejlepší, co bude jenom možné!

TOPlist