Sejmi prezidenta (2015) online ke shlédnutí

Akční film Sejmi prezidenta je tady online ke shlédnutí. Na této webové stránce už na vás čeká k přehrání hodně povedený a netradiční film. Jedná se o evropské akční, dobrodružné drama. Film se natáčel Ve spolupráci Finska, Velké Británie a Německa. V hlavní roli je Samuel L. Jackson.

Přehrajte si přes internet snímek Sejmi prezidenta. Tento opravdu netradiční film jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a nyní vám ho přinášíme online ke shlédnutí. Všechno je to naprosto pohodlné a zdarma. Věříme, že tuto jedinečnou šanci tak rozhodně oceníte. Film měl premiéru v českých kinech 18. června 2015 a už záhy se vyhoupl do čela žebříčků divácké návštěvnosti. Co všechno nás v něm vlastně čeká? Hodně napovídá už samotný název, ale my vám zde přesto o příběhu řekneme více.

Prezident Spojených států (hraje ho Samuel L. Jackson) je první v hledáčku mnoha padouchu po celém světě. Jen jedné teroristické skupině se ho ale podaří skutečně sestřelit. Stane se tak při přeletu prezidentského speciálu Air Force One nad Laponskem. Pan prezident má ale tuhý kořínek a celé to samozřejmě přežije. Na padáku se snese kamsi do zasněženého Laponska. Je tu sám a ztracený. Zároveň je naprosto jasné, že ti zlý padouši mu stále půjdou po krku.

Film Sejmi prezidenta (2015) online ke shlédnutí.

Naštěstí potká chlapce Oskari. Je to 13-letý kluk z domorodého kmene Laponců, který právě stojí na prahu dospělosti. Aby byl ve své komunitě přijat mezi dospělé, tak se o sebe musí postarat nějaký čas sám v divočině. Zrovna se chystal ulovit jelena, který by mu pomohl zahnat hlad. Místo toho ale v jeho pasti uvázl daleko majestátnější kousek a to přímo Americký prezident. Tihle dva se velmi brzy dají dohromady. Nic jiného jim ostatně ani nezbývá. Je to sice značně nesourodný team, ale každý má přesně tu polovinu informací, které potřebují ke svému dalšímu přežití.

Nutno dodat, že to opravdu není moc komfortní situace. Na jedné straně jsou po zuby ozbrojení a dobře vybavení teroristé a na druhé jenom oni dva. Je to nová situace, se kterou se musejí vyrovnat. Oskari může na lov jelena rovnou zapomenout, protože teď se stává lovnou zvěří on a jeho nový přítel. Na oba dva muže čeká opravdu těžkých 24 hodin, kdy jim půjde o život. Podaří se jim to ustát se ctí a bez vážnějších zranění?

Zachrání Oskari prezidenta USA?

Na to už vám odpoví samotný film Sejmi prezidenta (2015), který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Snímek jsme nahráli v opravdu excelentní HD kvalitě. Můžete se tak těšit na dokonale ostrý obraz a křišťálově čistý zvuk. Zkrátka něco co vás bude opravdu bavit od začátku do konce. Sejmi prezidenta je opravdu kvalitní a zábavný film. Samozřejmě nečekejte žádnou extra duchaplnou podívanou, ale pokud hledáte snímek, který má spoustu akce a dobrodružství, tak se jistě ani s tímto filmem nebudete nudit. My vám ho můžeme s klidným svědomým doporučit. Na závěr už tak přidáme jenom přání, abyste se dobře bavili!

TOPlist