Výměna manželek 2015 – Poslední díl online ke shlédnutí!

Nejnovější řada pořadu Výměna manželek 2015 je u konce. Přímo zde jsme pro vás přichystali poslední odvysílaný 12. díl, kterým se tato nová už šestá série uzavírá. Dnešní epizoda měla svojí premiéru ve středu 17. června 2015 a své role si v ní vymění Lenka (52 let) a Iveta (26 let). Je o co stát?

Oblíbená reality show Výměna manželek je u svého konce. Právě ve středu 17. 6. 2015 má premiéru poslední nový díl. Jak to ale vypadá, tak dramaturgové si nechali to nejlepší nakonec, takže i dnešní Výměna bude rozhodně stát za to. My máme radost, že se nám jí podařilo nahrát s takovým předstihem a nyní vám ji můžeme nabídnout pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. U nás si tuto rodinou reality show budete moci pustit opravdu jednoduše a zdarma. Video s Výměnou pro vás máme navíc ve výborné kvalitě a na rozdíl od oficiálního webu vás u nás nebudou rušit žádné otravné reklamy.

A o čem to bude dnes? Své role si vymění ženy, které dělí generace i naprosto rozdílné postoje. Ta jedna si zadělává na problém, kterému musí čelit ta druhá. Opět tedy půjde o velice zajímavou Výměnu, která bude plná konfrontace a vyhrocených situací. Jinak to ale nejde.

Výměna manželek 2015 online ke shlédnutí.

První ženou do Výměny je sympatická Lenka (52) z Kamenice. Ta se musela ujmout dvou malých dětí po své dceři, která se bohužel stala závislou. Společně s manželek Láďou (66) se tak naplno věnují malému klukovi a holčičce, kteří už nikoho jiného na světě nemají. Sami by si přitom raději užívali volna, ale jiná možnost tu není.

Druhá žena Iveta (26) ze Špindlerova Mlýna má zcela rozdílný problém. Sice má také dvě malé, ale péče o ně jí moc netáhne. Daleko raději vysedává v nedaleké hospodě. Zatímco její manžel tvrdě vydělává, aby měla rodina z čeho žít, tak ona popíjí a ještě ho podvádí s dalším štamgastem Bohoušem. Dokonce s ním i uteče, ale brzy se vrátí, když zjistí, že se svou novou láskou by zřejmě brzy umřela hlady. O dost starší Petr sice vypadá velmi klidně, ale s takovou potupou se rozhodně nehodlá jenom tak smířit. To byl ostatně i důvod proč se přihlásit do výměny.

Poslední díl Výměny je tady!

Na Lenku i Ivetu čeká proniknutí do naprosto jiného světa, který se jim bude zdát nepochopitelný. Obě dvě si ale zřejmě ani neuvědomují, že k sobě má blíž, než se na první pohled zdá.

To je ve zkratce závěr úspěšné reality show Výměna manželek 2015. Poslední díl Výměny z 17. června 2015 hezky symbolicky uzavírá tento pořad. Bude to vyhrocená, ale nicméně nesmírně zajímavá epizoda. My máme obrovskou radost, že můžeme být u ní a nabídnout vám ji online ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Víc už k tomu nemáme co dodat, prostě si poslední díl Výměny manželek pusťte sami a uvidíte. Pořad jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a čeká tady už jenom na vás. Co víc si můžete jenom přát. Za nás už vám jenom popřejeme příjemnou zábavu.

TOPlist