Svatby v Benátkách 74. díl online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 74. díl online ke shlédnutí. Oblíbený seriál televize Prima je tady s nejnovějším pokračováním z úterý 9. června 2015. I dnes bude hodně zajímavé a doslova nabité zajímavými momenty. Zajímá vás ještě více?

Tak to jste zde rozhodně správně, protože přímo zde vám tuto aktuální epizodu naservírujeme ve skvělé kvalitě. Jenom u nás si jí můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet kdykoliv jenom budete chtít.

Populární seriál Svatby v Benátkách pokračuje dalším už sedmdesátým čtvrtým dílem. Víte, že už to vlastně bude celý rok, co se tento seriál vysílá? Ano měl premiéru v červnu 2015. Za tu dobu si tento vlídný seriál z malého městečka Benátky nad Jizerou získal celou řadu věrných fanoušků. A ono se není ani čemu divit, protože se jedná o opravdu velmi kvalitní a originální seriál, který rozhodně stojí za pozornost. Právě proto jsme se ho rozhodli vám nabídnout přímo zde na této webové stránce ke shlédnutí. U nás si ho pustíte opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Co více si jenom přát.

Svatby v Benátkách 74. díl online ke shlédnutí pro vás.

První co vás určitě bude velmi zajímat je to, o čem dnešní díl vlastně bude. A i to vám moc rádi prozradíme. Paní Krejzová se opět stěhuje. Tentokrát to nebude ani ke Karlovi ani zpátky domů. Toto její pendlování je už opravdu na hlavu. Paní Krejzová má totiž zamířeno k Filipovi. Ví, že její syn teď prožívá opravdu velmi těžké období a tak se o něj chce starat, co jí možnosti dovolí. Filip z toho ale nadšený moc není, protože má rád svůj klid a navíc si myslí, že se se svými problémy nejlépe vypořádá sám.

Lenka porodila a miminko je konečně na světě. David je z toho nadšený a samozřejmě to musí hezky po chlapsku zapít. Uspořádá tak oslavu, na kterou pozve všechny své známé a vlastně i neznámé z celých Benátek. Je to samozřejmě čistě pánská jízda, na které se pije jako o život. Trochu vtipné je, že ne všichni z této partičky se zrovna musí. Vlastně je nevraživost mezi některými lidmi doslova hmatatelná. Vznikají z toho potyčky, ale na druhou stranu i docela vtipné situace. Zábavná je ráno v ordinaci, kdy jsou prakticky „všichni” zubaři v Benátkách nad Jizerou vyřazeni z aktivní služby.

Na miminko se těší i dvojčata. Oba chtějí pomoci i s péčí, ale aby si to vyzkoušeli, tak pečují o digitální zvířátko v mobilu. Je to roztomilá virtuální kočička. I tak je ale péče o ní místy dost krušná.

Na co zajímavého asi Karel přišel?

Tak bude vypadat nejnovější epizoda seriálu Svatby v Benátkách 74. díl, kterou vám přinášíme online ke shlédnutí. Video jsme pro vás nahráli už s předstihem, takže si ho můžete užít v pomyslné předpremiéře. Jinak v televizi tento díl běžel v úterý 9. června 2015 v hlavním vysílacím čase. Seriál vám přinášíme ve výborné kvalitě, která hravě předčí i běžné televizní vysílání.

Všechno důležité jsme vám sdělili, video představili a teď už nezbývá nic jiného, než abyste si ho pustili. Pevně věříme, že tak uděláte co nejdříve, protože si myslíme, že dnešní díl se vám rozhodně bude zamlouvat!

TOPlist