Svatby v Benátkách 46. díl online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 46. díl online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit zbrusu nové pokračování oblíbeného seriálu televize Prima. Na této webové stránce jsme si ho pro vás připravili zdarma k přehrání přes internet. V televizi se tato konkrétní epizoda vysílala v úterý 3. 3. 2015.

Sledujete pravidelně seriálu Svatby v Benátkách? Pokud ano, tak přímo zde jste na té správné webové stránce. Máme pro vás totiž přichystané video s nejaktuálnější čtyřicátou šestou epizodou. Ta nese název „Konečně sami!” a jak už jsme naznačili, tak v televizi se vysílala v úterý 3. Března 2015. Ani to však ještě neodpovídá na otázku, zda právě tento konkrétní díl stojí za to. My se vám na to pokusíme odpovědět tím způsobem, že vám popíšeme kompletní obsah této epizody. Díky tomu si tak budete moci sami udělat kvalifikovaný názor, zda právě tato kompletní epizoda stojí za to. My pevně věříme, že uznáte že ano.

Marika konečně nastupuje do nové práce. Bude dělat asistentku a sestřičku u doktora Jonáše. Do nové práce už se hodně těší. Jednak je to něco úplně jiného a přeci jenom je to i zodpovědnější a lepší práce. Bude více v kontaktu s lidmi a zároveň jí tady nečekají tak vyhrocené chvíle jako právě v nemocnici. Marika je moc ráda, že se jí podařilo sehnat právě toto místo a velmi se těší na budoucí spolupráci.

Seriál Svatby v Benátkách 46. díl online ke shlédnutí.

Co se týká doktora Jonáše, tak na toho hned čeká první malý skandál. Paní domácí Krejzová totiž pojme velmi vážné podezření, že Jonáš zůstává v Ordinaci i po pracovní době. Dost možná tady i přespává. To by pro tradicionalistku jakou je paní Krejzová bylo naprosto nepřípustné.

Ivan dostal další šanci. Tentokrát hodně nečekanou. Mohl by v ní ale plně uplatnit své herecké nadání. Měl by se totiž stát moderátorem kutilského pořadu. Ze začátku se mu to samozřejmě moc nezamlouvá, protože sám v těchto věcech zrovna moc zběhlý není. Na druhou stranu jsou tyto pořady teď velmi populární a v jeho kariéře by mu to tak mohlo opravdu velmi výrazně pomoci.

Olga dělá na důležité zakázce, která přesahuje hranice okresu. Potřebuje si tak něco zařídit na delší pracovní cestě mimo Benátky. Jenže co s dvojčaty? Olga je chce dát k dědovi a babičce do Špičky. Bohužel nemá čas je tam ani dovést. V této chvíli přijde vhod Filip, který je teď ochotný se o děti starat prakticky neustále. Filip to udělá, ale ještě předtím stráví s dětmi opravdu hezké odpoledne, kde se všichni dobře baví. Že by přeci jenom našli děti vztah i ke svému pravému biologickému otci?

Doktor Jonáš už hledá první pacienty.

Lenka si začíná docela rozumět s paní Kloudovou. Vypadá to, že tyto dvě toho mají hodně společného. Ostatně právě proto se snaží Kloudová Lence pomoci a to třeba i tak, že pomůže zachránit její vztah. Společně se ve třech vydají na oběd. Jenže tam nebudou zdaleka sami. Vetře se mezi ně i doktor Jonáš. Potřebuje snad něco probrat s Davidem a nebo to udělat ze zcela jiného důvodu?

Více už uvidíte v samotném nejnovějším pokračování seriálu Svatby v Benátkách 46. díl. Jak už jsme naznačili, tak v televizi se tento díl vysílal v úterý 3. března 2015, vy si ho ale přes internet můžete pustit prakticky kdykoliv. Třeba právě teď a nebo za chvíli. Váš oblíbený seriál jsme pro vás přímo zde připravili ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte využít této jedinečné šance a dobře se bavte. Dnešní díl bude hodně zajímavý a přinese spoustu zajímavých zvratů. My věříme, že zaujme i vás a právě proto si ho hned pustíte. Více už k tomu nemáme co dodat, prostě si to pusťte.

TOPlist