Cesty domů 322. díl – Přehrát online

Seriál Cesty domů 322. díl už na vás čeká k přehrání online přes internet. Přímo zde na této webové stránce si můžete naprosto jednoduše a zdarma pustit tento nový a oblíbený seriál TV Prima. Video s Cestami domů si u nás pustíte opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši.

Právě pro vás tady máme zbrusu novou a aktuální epizodu seriálu Cesty domů televize Prima Family. Ta měla svojí televizní premiéru v pondělí 2. Března 2015. Je to další z nekonečného zástupu dílů tohoto oblíbeného seriálu. I dnes je však stále hodně o co stát, protože i tento díl přináší velkou spoustu příběhů a ještě větší dávku odpovídajících emocí. Zajímá vás jak to dopadne s Panem P. a zda nikdo nepřijde kvůli tomuto vychytralému mafiánovi k úhoně? Pokud ano, tak neváhejte a pojďte si pustit právě ten dnešní díl.

Dnešní epizoda cest se jmenuje „Trojský kůň”. Chystá snad někdo tuto prastarou lest? A na koho? Kromě toho uvidíme jak se rozpadá vztah Šimona a Vendy. Linda byla v ohrožení života, ale Dalibor jí zachrání. Linda mezitím dál plánuje svojí krutou pomstu. Mikuláš už má pana P. dost a je rozhodnutý si s ním vyřídit účty. Rudolf si zřejmě otevře vlastní ordinaci, čeká ho ale ještě spousta práce.

Seriál Cesty domů 322. díl online pro vás.

Linda chce zavraždit pana P., ale nepočíná si při tom zrovna dvakrát chytře. Možná právě proto jí na poslední chvíli stihne odchytit Dalibor a zabránit jí v tomto činu. Spíš než život pana P tím dost možná zachránil život Lindě. Dalibor se snaží Lindu přesvědčit, že by na to všechno měla jít zákonnou cestou. Tedy žalovat pana P. pro to, že se jí pokusil zneužít. Jenže o to jde vlastně Lindě až v tom nejmenším. Ona se mu chce především pomstít za smrt Lukáše. Linda to na sobě nedává znát, ale celou pravdu Daliborovi neřekne. Stále doufá ve své řešení podle prastarého Chamurapiho zákoníku – Oko za oko.

Dalibor se stejnou prosbou obrátí na Mikuláše, ale i ten ho odmítne. Nechce, aby Lindě tyto hrozné okamžiky někdo připomínal. Dalibor už neví jak s tím dál pohnout. Nakonec se vydá za Cyrilem a to přestože mu Linda výslovně zakázala, aby ho do toho tahal. Linda se to hned dozví a to je konec. Je jasné, že teď už u ní spolupráce s policií absolutně nepřipadá v úvahu.

Mikuláš je rád, že Linda nedotáhla svůj pokud do konce. Nechce, aby se dostala do ohrožení, má totiž za to, že celou situaci dokáže nejlépe zvládnout sám.

Krulich s Kuželem chtějí, aby Mikuláš otevřeně vystoupil proti panovi P. K tomu ho skutečně nemusí dvakrát vybízet. Mikuláš to udělá a dokonce začne obsazovat některé kšefty pana P. Začne hospodou U Bety. Ema už tak nebude muset platit žádné nehorázně vysoké výpalné. Uvědomuje si Miky, že toto je vlastně otevřené vyhlášení války a že tady nejde zdaleka jenom o peníze, ale skutečně o zdraví.

Dnešní díl měl premiéru v pondělí 2. Března 2015.

To je ve zkratce příběh zbrusu nové epizody seriálu Cesty domů 322. díl. Tato epizoda se v televizi vysílala v pondělí 2. 3. 2015 v hlavním vysílacím čase. Berte to ale skutečně jenom jako orientační datum, protože s námi si můžete tento oblíbený seriál přehrát prakticky kdykoliv. Rozhodně se právě na tento díl podívejte, protože je opravdu napínavý. Mikuláš jde do otevřeného středu s panem P., který bude jistě velmi tvrdý a možná poteče i krev. Nebudeme ale předjímat jak to dopadne, protože na to už si můžete dnešní Cesty pustit sami. Přejeme vám příjemnou zábavu!

Slibovaný odkaz na shlédnutí seriálu a další informace máme pro vás přímo tady. Dobře se bavte!

TOPlist